Evlilik Oyunları - C. D. Reiss - PDF E-Kitap Oku, İndir
Evlilik Oyunları – C. D. Reiss

Evlilik Oyunları – C. D. Reiss

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ağustos 24th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 472
Yazar: C. D. Reiss

215 Kişi Tarafından Görüldü

Adam Steinbeck ilk evlediğinde ki adam değildi. Artık karısını hiç bir konuda tatmin edemiyordu. Bu yüzden karısı boşanmak ve beraber kurdukları şirketi hakkı olduğu için payına düşeni alma istiyordu. Adam Steinbeck bir gün karısına bir teklif götürdü. Bu teklif bir orman evinde 30 gün kalacaklardı ve o ne isterse onu yapacaktı. Bunun karşılığında istediğini alabilecek ve halla istiyorsa boşanacaklardı.

Evlilik Oyunları Hakkında

OTUZ GÜN Adam Steinbeck’in karısından istediği tek şey bu. Şehir dışındaki bir kulübede, onun talep ettiği her şeyi yapması. Bunun ardından, boşanma belgelerini imzalayacak ve şirketlerinin tek sahibi karısı olacak. OTUZ GÜN Adam’ın bir zamanlar olduğu adamı yeniden keşfetmek için bu kadar süresi var. Beş yıl önce ona âşık olduğunda bir kenara sakladığı dominant adamı… OTUZ GÜN Kadın birlikte inşa ettikleri şirketi, bir aylığına kulübeye gidecek kadar çok istiyor. Dünyayla bağlarını kesip adam’ın isteğini yerine getirecek kadar… Vücudu adam’a itaat edebilir ama kalbi asla etmeyecek. Bunun, Adam’ın evliliklerini tamir etmek için yeltendiği acınası bir şey olduğunu düşünüyor. Yanılıyor.

Aşk her yerde ve hiçbir yerde falan değildi. Yalnızca ortalıkta gezinip biçim değiştiriyordu. Genişliyor, damlıyor ve göçebe gibi hareket ediyordu.
Aşk kabına sığmıyordu. Rahat> yerinde değildi. Aşk çıkıp gitmek istiyordu ama kahrolası kapıyı bulamıyordu.
Vay canına… ne fırtınalı bir kitaptı Kıyaslama gibi olmasın , öyle bir şey yapmıyorum açıkça belirteyim bunu da Grey’den, Naidan, Q’clan ve Tony’den sonra bu… Adam… bana böyle karakterlerle gelin!
Aşk… sen gerçekten hisseden adama ne çok yakışıyorsun… ve aynı şekilde karşılık verebilen kadına!
C.D.Reiss, açıkçası telif haklarını alındığından beri merakla beklediğim bir yazardı ve kitaptı. Yabancı bloglarda bir iki kere denk gelmiş konusu ilgimi çekmişti ama işte bizde yayınlanmaz falan filan diye üstünde fazla durmamıştım ancak hakları alınıp da yayınlanacağını öğrendiğimde… yehuu dedim

“Benden ne istiyorsun?” “Senin dışında mı?” “Evet, Ne istiyorsun?” “Otuz gün istiyorum. Sen ve ben. Çok uzaklarda. Bu bir tatil olmayacak. Sana, yalan söylemeye başlamadan önce kim olduğumu gösterebileceğim otuz gün istiyorum.” ;

Kitabın kısaca konusuna değinmek gerekirse, Adam bir sabah kalktığında mutfak masasının üzerinde bir notla karısının kendinden boşanmak istediğini öğrenir. Karısı için içerisinde bastırdığı dominant karakteri ortaya çıkararak, karısından onunla bir ay kalması ve kendini tamamen ortaya çıkarması karşılığında şirketi ve evi ve Jaguahnı ona bırakıp boşanacağını söyleyerek bir anlaşma yaparlar. Diana, anlaşmayı kabul ettiğinde tam olarak kendini neyin beklediğini bilse de kendisinin nasıl tepki vereceğini bilmediğinden bir bilinmezliğin içerisine adım atarken hesaba katmadığı şey, kocasının içerisinde bastırdığı kişiliği ortaya çıkması… kendisinin buna vereceği tepki… Adam in eski sevgilisini görmesi… ve henüz 15 gün geçtikten sonra neler düşüneceğidir.
Adamın aşkı ve kansı için vazgeçtiği şeylere tekrar kucak açması ve o kişiliğe bürünüşünü okumak bir adamın elinde barındırdığı gücü bütün sınırlarıyla ortaya koyması gibiydi. Gerçi Adam, tam olarak bunu yaptı

Bir önceki yazımız olan Huzursuzluk - Zülfü Livaneli başlıklı kitabımızda Huzursuzluk - Zülfü Livaneli epup indir, Huzursuzluk - Zülfü Livaneli pdf indir ve Huzursuzluk - Zülfü Livaneli pdf oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.