Eliksir - Hilary Duff - PDF E-Kitap Oku, İndir
Eliksir – Hilary Duff

Eliksir – Hilary Duff

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ekim 23rd, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 338
Yazar: Hilary Duff

250 Kişi Tarafından Görüldü

Clea Raymond, ünlü bir cerrah ve dünyaca tanınmış bir politikacının kızıydı. Ailesinin izinden gitmek yerine foto muhabiri olup dünyayı gezmeyi tercih etmişti. Ancak babası bir anda ortadan kaybolduğunda, fotoğraflarında gizemli bir yabancının varlığını fark etti ve hayata dair planları tamamen değişti.

Clea ile fotoğraflardaki yabancının yolları kesiştiğinde ise, ünlü cerrahın yok oluşundaki gizem perdesi aralanmaya başlayacaktı. İki genç aralarındaki bağın ardındaki yüz yıllık gerçeği keşfederken geleceklerini kurtarmak ve geçmişlerini aydınlatmak için zamanla yarışmak zorundaydı.

Eliksir Romanı Tanıtım Amaçlıdır.

 

Hilary Duff, 1987 yılında Texas’ta doğdu. Disney Kanalı’nda yayınlanan Lizzie McGuire adlı televizyon dizisiyle ünlü oldu. Ardından birçok filmde yer aldı. Duff, yaptığı albümlerle kariyerine pop müziği de ekledi. Ayrıca bir giyim mağazası zinciri ve parfüm markasına sahip olan Duff’ın bir oğlu var ve erkek arkadaşıyla birlikte yaşıyor.

(Tanıtım Bülteninden)

Bir önceki yazımız olan Taraftarsın Sen Taraftar Kal - Hazal Kalkavan Karahan başlıklı kitabımızda Taraftarsın Sen Taraftar Kal epub indir., Taraftarsın Sen Taraftar Kal Hazal Kalkavan Karahan Özeti ve Taraftarsın Sen Taraftar Kal Hazal Kalkavan Karahan pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.