Denizin Çağrısı - Jack London - PDF E-Kitap Oku, İndir
Denizin Çağrısı – Jack London

Denizin Çağrısı – Jack London

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ağustos 2014
Eklenme: Ekim 30th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 160
Yazar: Jack London

90 Kişi Tarafından Görüldü

San Francisco’da yaşayan Joe, kendini bir türlü derslerine veremeyen, arkadaşlarıyla sokak sokak gezmeyi sınavlara çalışmaya yeğleyen bir gençtir.

Yaşamı sıradan, sıkıcı bulur, hep daha fazlasını bekler. Dolu dolu yaşamak ister ve günlerini çeşitli maceralara atılarak geçirenlere özenir.

Kız kardeşinin okulda kendisinden daha başarılı olmasını, babasının hayal kırıklığını dile getirmesini kaldıramayan Joe, evden kaçarak denizci olmaya karar verir fakat kendini korsanların arasında bulur.

Denizin Çağrısı, nefes aldığı her ânın tadını çıkarmak isteyen memnuniyetsiz bir gencin hayata ve yaşama dair farkındalık kazanma sürecini anlatıyor. Jack London’ın diğer birçok eserinde olduğu gibi, denize, denizciliğe dair ustaca gözlemler içeren roman, okurlara deli dolu bir gençlik hikâyesi sunuyor.

Bir önceki yazımız olan Hansel ve Gretel - Grimm Kardeşler başlıklı kitabımızda Hansel ve Gretel Grimm Kardeşler, Hansel ve Gretel Grimm Kardeşler epub indir ve Hansel ve Gretel Grimm Kardeşler epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.