Darbe (Sürgün 3. Kitap) - Lisa M. Stasse - PDF E-Kitap Oku, İndir
Darbe (Sürgün 3. Kitap) – Lisa M. Stasse

Darbe (Sürgün 3. Kitap) – Lisa M. Stasse

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ağustos 2017
Eklenme: Ekim 11th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 344
Yazar: Lisa M. Stasse

46 Kişi Tarafından Görüldü

Onlar için biz, vazgeçilebilir olanlarız.

Hayatlarımızın bir önemi yok.

Yalnızca güç ve kontrol önemli.

Alenna ve Çark olarak da bilinen hapishane adasından kurtulmayı başaran diğer isyancılar, Birleşmiş Kuzey İttifakı Hükümeti’ni devirmek için her ne pahasına olursa olsun bir saldırı planlamak zorundadırlar. Bir savaşçı kabilesinin yanına sığınıp birlikte kaçmaya ve onları adaya gönderen yozlaşmış hükümeti devirmeye karar verirler. Kaçma planları başarıyla gerçekleştikten sonra Alenna, hükümet sınırlarından çok uzaktaki bir isyancı grubuna katılır. Bu grubun özel bir görevi vardır…

Alenna ve arkadaşları ülkeyi ele geçirmek ve halka özgürlüklerini geri vermek için sürgün edildikleri BKİ’ye dönmek zorundadır. Ancak bu süreçte çok şey değişmiş, hükümet korkunç silahlar üretmiştir; üstelik bu biyolojik ve mekanik silahları isyancılar üzerinde kullanmaya oldukça isteklidir. Onu ve arkadaşlarını bekleyen tehlikenin farkında olan Alenna, değerleri ve özgürlüğü uğruna hayatını göz ardı ederek kendini tehlikenin tam kalbine atar. Bu düzeni sona erdirmeye kararlıdır çünkü özgürlük tek seçenektir. Yoksa değil mi?

Kabileni seç. Arkanı kolla. Sakın durma.

İçine bir tutam bilimkurgu serpiştirilmiş, elinizden bırakamayacağınız bir distopya.

– VOYA

Detaylıca aktarılan aksiyon sahneleri gerilim ve sürprizlerle dolu.

– Kirkus Reviews

Bir önceki yazımız olan İsyan (Sürgün Serisi-2) - Lisa M. Stasse başlıklı kitabımızda İsyan (Sürgün Serisi-2) Lisa M. Stasse epub indir, İsyan (Sürgün Serisi-2) Lisa M. Stasse epub oku ve İsyan (Sürgün Serisi-2) Lisa M. Stasse pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.