Büyülü Koy - Nihat Gökmen - PDF E-Kitap Oku, İndir
Büyülü Koy – Nihat Gökmen

Büyülü Koy – Nihat Gökmen

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 27th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 160
Yazar: Nihat Gökmen

40 Kişi Tarafından Görüldü

Gideros  Koy’ un  da  yaşayan  dört  arkadaş,   Karadeniz’in  kıyısındaki  kayaların  arsında  gezerken, biranda Çılgın  Cadı  ile  karşılaşırlar.  O  an  dizlerinin  bağı  çözülür  ve  kendilerinden  geçerler.

Bir  süre  sonra  kendilerini  toparlar,  tekrar  aynı  yere  gelirler. Kayaların  arsından  Tüp  Geçit’ in  ağzına ulaşırlar.  Çılgın  Cadı,  onları İçeride  bulunan  lokomotife  bindirir. Denizin  dibinde  uçak  hızıyla  ilerlemeye  başlarlar. Karadeniz’ den  Marmara  Denizi’  ne,  oradan  Ege  Denizi’ne  ve  en  sonunda  Akdeniz’ e  ulaşır.  Nefes  kesen  bu  yolculukta;  denizin  altında  bulunan  batık  gemilerle,  tarihi  eşyalarla,  birbirinden  ilginç  canlılarla  ve  kıyılarda  yer  alan  şehirlerle  karşılaşırlar.

kitap tanıtım Amaçlıdır.

En  sonunda  Tüp Geçit’ in diğer  ucunda  yer  alan  Samandağ’  da  karaya  çıkarlar. Ünlü Titüs  Tüneli’ ne  girerler.  Tüyleri  diken  diken  olur,  bir  korkudan  ötekine  sürüklenirler.  Oradan  Hayat’a ve Harbiye  Şelalesi’ ne  ulaşırlar. Büyüleyici ve korkunç  olayların  biri  bitmeden,  bir  ötekisiyle  karşılaşırlar.

Bir önceki yazımız olan O Kız Ben Değilim - Joy Fielding başlıklı kitabımızda O Kız Ben Değilim, O Kız Ben Değilim epub indir ve O Kız Ben Değilim epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.