araba kiralama Bir Günah Gibi - Burcu Büyükyıldız - PDF E-Kitap Oku, İndir
Bir Günah Gibi – Burcu Büyükyıldız

Bir Günah Gibi – Burcu Büyükyıldız

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2015
Eklenme: Ocak 25th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 640
Yazar: Burcu Büyükyıldız

387 Kişi Tarafından Görüldü

Aşk ile özgürlük arasında sıkışmış bir kadın… Güçlü ve istediğini almaya kararlı bir adam… Ve tek bir bakışla başlayıp yüreklere sızan tutku dolu bir aşk…

Onlar farklı hayatların, farklı dertlerin, farklı mekânların insanlarıyken tek bir prangayla birbirlerine bağlanmışlardı. Sonsuz, yemyeşil bir rüyanın içine adım attıklarında, hayatlarında varlığını hissettikleri eksiğin de ne olduğunu anlamışlardı.

Sarp, isteyebileceği her şeye sahip, başarılı ve kendini tek gecelik ilişkilerde bulan bir adam olsa da tüm inkârına rağmen ruhuna tek bir kadın dokunmuştu. Kâbus gibi bir hayatın içinde özgür olabilmek adına inancını korumaya çalışan Ela ise mutluluğu tutku dolu bir tutsaklığın içinde bulmuştu.

Kalplerindeki sızı onlara sert bir kışın ardından baharı getirirken, güçlü bir adam elleriyle umut dolu bir aşk yaratacaktı. Yeşil gözlerinin ardına hüznünü saklayan kadın ise o andan itibaren kendini doğru ve yanlışın tam ortasında bulacaktı.

Tüm yaşananlara, yapılan fedakârlıklara ve çılgınlıklara rağmen Ela, tutku dolu bir aşkın alevlerinde yanmayı kabul edecek, Sarp’a bir şans vermeyi göze alabilecek miydi? Sonunda birbirlerine esir olduklarında, önlerine çıkan engelleri aşacak gücü kalplerinde bulabilecekler miydi?

Bir önceki yazımız olan Hobbit (Resimli) - J. R. R. Tolkien başlıklı kitabımızda Hobbit J. R. R. Tolkien epub indir, Hobbit J. R. R. Tolkien epub oku ve Hobbit J. R. R. Tolkien pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.