Ben Değerliyim Ben Yeterliyim – Fırat Çakır

Ben Değerliyim Ben Yeterliyim – Fırat Çakır

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 30th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 208
Yazar: Fırat Çakır

3.865 Kişi Tarafından Görüldü

Her insan, en mükemmel şekilde bilge bir kişilik olarak doğar. Bilge doğdun 1’de kirlendin, 2’de korkmayı öğrenip kendine engeller koydun, 3’te yapamayacağına inandın, 4’te ben değersizim, 5’te ben yetersizim dedin ve bilge doğan seni öldürmeyi başardın.

Yaşadığın tüm korkularının, aşk acılarının, yapamam, başaramam, benden olmaz demelerinin nedeni 0-5’tir. Açmazlarını açacak, olmazlarını olduracak, eksik kalan her yanını tamamlayacak olan 0-5’tir. 0’dan 5’e yok ettiğin hayatını 5’ten 0’a var etmeye var mısın?

Ben değerliyim ben yeterliyim, birçok bilinmezin gün ışığına çıkmasını, hayatla barış anlaşması yapmanı sağlayacak, yaşamakta olduğun hayatta, nedenini bilmediğin onlarca sorunla yüzleşmeni ve bu sorunlardan beratını almanı sağlayacak muhteşem bir eser.

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 208

Ebat : 13 x 19

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1. Basım

Bir önceki yazımız olan Yasa Kitabı ve Yalanlar Kitabı - Aleister Crowley başlıklı kitabımızda Yasa Kitabı ve Yalanlar Kitabı, Yasa Kitabı ve Yalanlar Kitabı epub ve Yasa Kitabı ve Yalanlar Kitabı özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.