Başka Karşılaşmalar - Adalet Ağaoğlu - PDF E-Kitap Oku, İndir
Başka Karşılaşmalar – Adalet Ağaoğlu

Başka Karşılaşmalar – Adalet Ağaoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 5th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 253
Yazar: Adalet Ağaoğlu

344 Kişi Tarafından Görüldü

Yazma meselesini sürekli sorgulayan her yazar, hele durağanlığın bittiği, yerin yerinden oynadığı şu dünyada, elbette birtakım sıçramalar yapacaktır. Artık yazının bir değeri kalıp kalmadığını da sorgulayabiliriz. Ama şu aşamada, yazı sürdükçe demek istiyorum, bir evin bir köşesinde ‘huzur içinde bunamaya terkedilmek’e boyun eğemiyorum. İçinde yaşadığım zaman çok karmaşık, kaotik. Bu durumda nasıl huzur içinde ölebilirim ki?

Başka Karşılaşmalar Kitabı tanıtım Amaçlı olarak yayınlanmıştır.

Başka Karşılaşmalar, Adalet Ağaoğlu’nun deneme, değini ve söyleşilerinden oluşan bir derleme. Karşılaşmalar’da olduğu gibi, yazar yine okurunu karşılıyor bu kitapta. Ancak bu kez başka kentlerde “karşılaşıyor”, müzeleri ve sergileri geziyor, radyo ve tiyatro kulislerinden geçiyor, sinemaya uğruyor, çeşitli objelere dokunuyor. Başka Karşılaşmalar’da Ağaoğlu, başka karşı duruşlar sergiliyor.

Bir önceki yazımız olan Örümcek Ağı - Agatha Christie başlıklı kitabımızda Örümcek Ağı, Örümcek Ağı Agatha Christie epub indir ve Örümcek Ağı Agatha Christie epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.