Zorla güzellik olmaz - Müjde aklanoğlu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Zorla güzellik olmaz – Müjde aklanoğlu

Zorla güzellik olmaz – Müjde aklanoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Şubat 20th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 150
Yazar: Müjde Aklanoğlu

1.397 Kişi Tarafından Görüldü

Gözlerine Takılıp Gözlerine Düşmek İsterdim……

Zorla Güzellik Olmaz, Sanki bu sefer oda başka bakıyordu gözlerine!Değişmişti bakışları,yada özleyince kendisi öyle olsun istemişti. “Saçmalama Zilan yine,kuruyorsun kızım adamın seni gördüğümü varda başka baksın gözlerine! Aklını başına al kendine gel hayale kapılma.İşte aynı bakıyor gene buz gibi,serap görme”

Zilan’ın gözleri kocasının gülen yüzünde öylece takılı kalmış bakarken, onun bu halini çok özlemiş keyfini çıkarmaya çalışıyordu.

Acaba sarılsam kaçar mıydı? Ya da öpse dudaklarını, dudaklarına bakmak bile içindeki bir şeyleri kıpırdatmaya başlamıştı. Bilinçsizce dudaklarını yaladı. Kızar mıydı öpse, çok özlemişti onu, çok fazla…

Oda özledi mi acaba, benim onu özlediğim kadar? Şimdi sıkıca sarılsam, başımı göğsüne yaslayıp hiç kıpırdamasam, buna izin verir mi? Oda sarar mıydı beni eskisi gibi sinesine.

Doğan gülmeyi bırakmış, oda karısını izliyordu. Dudaklarını yaladığını görünce, gerçek dünyaya dönmüştü kolunu omzundan çekti. Yanından hızla kalktı yüzüne bile bakmadan Ben çalışma odasındayım arkasına bile bakmada salondan çıkıp gitti.

Zilan’ın suratı düştü, içi yine aynı kasvetli haline döndü. Yağmurda çıkan gök kuşağı gibi bir çıkıp, bir kaybolmuştu. Mutluluk şimdi küçükken sütannesinin anlattığı gibi gök kuşağının altında mıydı? O zaman hiç mutlu olamazdı ki, gök kuşakları yağmurun ardından çıkıp göz kırpar, ilk vuran güneş ışığıyla da kaybolurdu.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.