Zorla Güzellik Olmaz - Johanna Lindsey - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Zorla Güzellik Olmaz – Johanna Lindsey

Zorla Güzellik Olmaz – Johanna Lindsey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2010
Eklenme: Ağustos 14th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 352
Yazar: Johanna Lindsey

1.908 Kişi Tarafından Görüldü

Zorla Güzellik Olmaz;Aşkta Seni Seçtim adlı romanı ile Epsilon okurlarının beğenisini kazanan Johanna Linsey`in çok okunan yeni romanı.

“Johanna Lindsey her romanında iz bırakan karakterler yaratmada usta.” 

-Chicago Sun-Times 

“Tutku dolu ve seksi.” 

-Booklist 

“Johanna Lindsey hayranlarına bir kez daha aşık olacakları bir kahraman veriyor.” 

-Duluth News Tribune 

Leydi Margaret Landor, Avrupa`da aylarını, on bir yıl önce bir düellolda en iyi arkadaşını öldürdükten sonra kaybolan Sebastian Townshend`i bulmak için harcar.

Bu amacında başarısız olunca, acımasızlığı ile nam salmış Raven adlı adamı tutmaya karar verir. Fakat aradığı kişinin zaten Raven olduğunu fark edince oldukça şaşırır.

Sebastian`ın bir daha asla İngiltere`ye dönmeyeceğine dair yemin etmesine rağmen, Margaret onu, öz babasının başına gelen gizemli `kazaları` araştırması için ikna etmeyi başarır.

Fakat Sebastian`ın asıl geri dönüş sebebini saklamaya, ailesine ve eski dostlarına geri dönmek için geçerli bir nedene ihtiyacı vardır.

Böylece Margaret`ın `evliymiş gibi yapma` önerisini kabul eder. Fakat bu plandaki tek kusur, zamanla birbirlerine duydukları yoğun tutku olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.