Zalim Prens - Holly Black - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Zalim Prens  –  Holly Black

Zalim Prens – Holly Black

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Haziran 26th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 412
Yazar: Holly Black

980 Kişi Tarafından Görüldü

 

Anne babası bir peri general tarafından vahşice öldürüldüğünde Jude yedi yaşındaydı. Kız kardeşleriyle Periler Diyarı’na sürüklendi ve şimdi burada yaşamak zorunda.

 

Jude, ait olmadığı bu dünyaya kendini kabul ettirmek için saray hanesinden biri olmalı. Diyar’daki taç giyme töreni kendini kanıtlaması için iyi bir fırsat. Fakat önce acımasız prens Cardan’dan anne babasını öldüren gaddar Madoc’a, birçok engelle başa çıkmalı

 

Jude iyi dövüşürse şövalye, güzel yalanlar söylerse casus olacak.

 

Peki ya ikisini de yapamazsa?

 

Peri Halkı serisinin ilk kitabı Zalim Prens, çoksatan yazar Holly Black’ten bambaşka bir peri masalı.

 

Tinker Bell sandığınız kadar sevimli olmayabilir!

 

Özet

 

Tabii ki onlar gibi olmak istiyorum. İlahi bir ateşte dövülmüş bıçaklar kadar güzeller. Sonsuza kadar yaşayacaklar. Ve Cardan diğerlerinden daha güzel. Ondan diğerlerinden daha çok nefret ediyorum. Ondan o kadar nefret ediyorum ki bazen ona baktığımda nefes alamıyorum.

 

On yıl sonra Jude, ölümlü olmasına rağmen oraya ait olmaktan başka bir şey istemez. Ama perilerin çoğu insanları hor görür. Özellikle de Yüce Kral’ın en küçük ve en kötü oğlu Prens Cardan. Mahkemede bir yer kazanmak için ona meydan okumalı ve sonuçlarına katlanmalıdır. Jude, saray entrikalarına ve aldatmacalarına kendini daha fazla kaptırdıkça, kendi hile ve kan dökme kapasitesini keşfeder.

Bir önceki yazımız olan Ateşin Nefesi “Kingmaker-Günlükleri-2.” - Amanda Bouchet başlıklı kitabımızda Ateşin Nefesi “Kingmaker-Günlükleri-2.”, Ateşin Nefesi “Kingmaker-Günlükleri-2.” ekitap indir ve Ateşin Nefesi “Kingmaker-Günlükleri-2.” ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Zalim Prens – Holly Black” için 4 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.