Yüzleşme - Nora Roberts - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yüzleşme – Nora Roberts

Yüzleşme – Nora Roberts

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2009
Eklenme: Şubat 19th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 623
Yazar: Nora Roberts

877 Kişi Tarafından Görüldü

Yüzelliden fazla romanıyla, Amerika’nın en çok satan kadın yazarı Nora Roberts, gerilim ve aşk dolu bir hikayeyle tekrar okuyucuyla buluşuyor…

Phoebe MacNamara’nın aile hayatı da iş hayatını aratmayacak sorun ve travmalarla doludur. Evden dışarı adımını atamayan bir anne, babasız yetişen bir kız çocuğu ve ölmüş olmasına rağmen, varlığıyla evi kuşatan dominant büyük kuzen… Ve işiyle ailesine olan bağlılığı yüzünden yıllardır uzak kaldığı aşk… Phoebe, bunca olay içinde tutku ve heyecan dolu bir ilişkiyi yürütmeyi başarabilecek midir?

Phoebe Macnamara, rehin alma vakalarında vs. arabulucuk yapan bir polistir. Aziz Patrick günü bir adamın kendisini çatıdan atmak istemesini öğrenmesiyle soluğu adamın yanında alır.

Joe’nün aşağı atlamaması için onunla konuştuktan ve ikna ettikten sonra patronu ve sonra da aşık olacağı adamla Duncan’la tanışır.

Ilgilenmesi gereken bir ailesi,yedi yaşındaki kızı ve is yerindeki sorunlarıyla Phoebe,Duncan’in hayatına girmesiyle uzun zamandır hissetmeyi unuttuğu pek cok duyguyu yeniden hissetmeye başlar. Ama mutluluk daimi değildir.

Hayatlarını tehdit eden bir katil vardır ve Phoebe onu bulmak zorundadır.

Phoebe, 12 yaşında iken başlarına gelen bir olaydan sonra polis olmaya karar verir rehine operasyonlarında Ara bulucu olarak görev yapmaktadır. İş üzerinde iken Duncan ilke tanışır.

Duncan Phoebe’yi gördüğü gibi etkilenir. İşine hakim olması , soğuk kanlılığı, insanlara yardım etmesi, dinlemesi ve güzelliği..

Duncan Phoebe’nin peşini bırakmaz. Phoebe’yi tanıdıkça daha çok hayran olur. Tek başına büyütmek zorunda olduğu bir kızı olan Phoebe, evden hiç dışarı çıkmayan annesi ve bir arkadaşları ile aynı evde kalmaktadır. Evin tüm sorumluluğu Ondadır. Ev de hiç erkeğe ihtiyaç duymamışlar. O tüm aileye yetebilen bir kadın. Güçlü, zeki, duyarlı..

Duncan ise, aslen taksi şoförü iken piyangodan büyük ikramiyeyi kazanıp milyoner olmuş, barları olan yalnız , insanlara yardım etmeyi seven, yakışıklı ve çekici bir erkek.

Duncan ve Phoebe bir ilişkiye başlıyorlar. Ama Phoebe’nin bazı düşmaları var. İlk başta iş arkadaşı Meeks Ona bayağı bir sorun yarattı. Sonra bir de peşinde ve sevdiklerine bulaşan bir katil hortladı. Eski eşini öldürdü ve çevresinde olanlara sevdiklerine zarara vermeye çalıştı. Gerilim yüklü bir kitap…

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.