Yuva Yıkan - Deanna Cameron - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yuva Yıkan – Deanna Cameron

Yuva Yıkan – Deanna Cameron

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mart 5th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 275
Yazar: Deanna Cameron

411 Kişi Tarafından Görüldü

Yuva Yıkan – Deanna Cameron; Bir fırtınanın gözünde en sessiz olduğunu söylüyorlar…yalan söylediler.

Bronwyn’in annesi geç kaldı. Yine. Kaldırımın kenarında oturup beklerken Bronwyn, onun yeniden tüylerinin diken diken olduğunu fark etti. Her zaman dökülüyor. Kavgaya hazır bir şekilde eve koşan Bronwyn, doğrudan eski karavanlarına doğru ilerleyen korkunç bir kasırga ile karşılaşır. Bronwyn canını zor kurtarır. Annesi onun kadar şanslı değil.

Senatör Soliday, yani Bronwyn’in hastanede ortaya çıkan ve onu evine götüren babası, hiç bir zaman parçası olmadığı bir aileye, onu istemediklerini defalarca kanıtlamış insanlara. Kafası karışmış, kırgın, kesinlikle öfkeli Bronwyn, annesinin kasırga tarafından öldürülmediği, öldürüldüğü haberiyle sarsılırken, asla haberi olmadığı bir dünyaya girer .

İki kimlik arasında kalan Bronwyn, tek başına bir uyuşturucu bağımlısının kızı ve saygın bir senatörün ortanca çocuğu olan Bronwyn, bu yeni, yabancı yaşamda tek başına ve içinden çıkamadığı bir hisle yol almak zorunda kalıyor.

Annesinin katili yabancı değil.

Bir önceki yazımız olan Karartma - K.-Monroe başlıklı kitabımızda Karartma - K.-Monroe, Karartma - K.-Monroe ekitap indir ve Karartma - K.-Monroe ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.