Yuva Özlemi-Tendeki Kıvılcım-Aşk Tutsakları - Maya Banks - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yuva Özlemi-Tendeki Kıvılcım-Aşk Tutsakları  –  Maya Banks

Yuva Özlemi-Tendeki Kıvılcım-Aşk Tutsakları – Maya Banks

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Nisan 18th, 2021
Dil: Türkiye
Yazar: Maya Banks

1.770 Kişi Tarafından Görüldü

20 Ağustos 1964 Teksas Amerika doğumlu bir yazar olan Maya Banks ,erotik romantizm türüne adanmış romanlarıyla tanınır.

Yazarlık kariyeri boyunca elliden fazla kitap yayınladı ve New York Times veya USA Today gibi prestijli medyanın satış listelerinde birkaç kez bir numara olarak görünmeyi başardı .

Romantik tür içinde Banks , son yılların en başarılı alt türlerinden biri olan İskoç romantizmine kişisel muamelesi ile öne çıktı ve burada binlerce okuyucunun İskoçya dağlarının etkileyici yaylaları hakkındaki fantezilerini açığa çıkardı.

Yazmadığı zamanlarda ailesiyle avlanmayı ve balık tutmayı sevdiğini belirtir.

Başlıkta belirttiğimiz kitapların konularına kısaca bakacak olursak;

Yuva Özlemi,

Jewel Henley, patronuyla beraber olduğunu bilmiyordu. Genç kadın, ertesi sabah uyandığında, bir gece önce ayaklarını yerden kesen esrarengiz erkeğin Piers Anetakis olduğunu öğrenmişti. Ve farkına bile varmadan hem işsiz hem de hamile kalmıştı. Beş ay sonra tekrar karşılaştıklarında aralarında hiç azalmamış olan ihtiras, bir hayat kurmalarına yetecek miydi?

Tendeki Kıvılcım

“Seni sevmek istemiyorum.”

Pippa Laingley bunu nasıl düşünememişti ki? Cameron Hollingsworth’la geçirdiği ateşli gecenin sonunda hamile kaldığını anlayınca bir yol ayrımına gelmişti.

Bu gizemli adamın, duygularının çevresini kale duvarlarıyla ördüğünü nasıl unutmuştu? Bunun nedeninin de daha önce sevdiklerini yitirmesi olduğunu yeni öğreniyordu.

Cameron şimdi aynı tehlikeyle yüz yüzeydi. Ya Pippa’yı kendinden uzak tutacak, böylece yeni acılar yaşamayacak; ya da kalbini ona açacak ve her tehlikeyi göze alacaktı. Her iki halde de acı çekmeye mahkumdu…

Aşk Tutsakları

Celia Taylor, Evan Reese’ye o anlaşmayı imzalatmak zorundaydı. Reese Holding’in büyük reklâm kampanyasını, ajansı Maddox İletişim’e kazandırabilirse hem kariyerini sağlamlaştırmış olacak hem de geçmişindeki pürüzleri temizleyecekti.

Evan da onun bu hırsının farkındaydı ve bundan yararlanmakta bir kötülük görmüyordu. İş görüşmelerine başlamadan önce, Catalina Adası’nda bir aile düğününe katılmaları gerekecekti örneğin. Orada biraz şarap, biraz dans derken bu çekici kızılla çok hoş anlar yaşayabilirlerdi. Peki Celia bunu kabul edecek miydi?

Maya Banks Yuva Özlemi pdf indir

Maya Banks Tendeki Kıvılcım pdf indir

Maya Banks Aşk Tutsakları pdf indir

 

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.