Yükselen Şarkı (Kemik Mevsimi 3) - Samantha Shannon - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yükselen Şarkı (Kemik Mevsimi 3) – Samantha Shannon

Yükselen Şarkı (Kemik Mevsimi 3) – Samantha Shannon

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ağustos 17th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 359
Yazar: Samantha Shannon

492 Kişi Tarafından Görüldü

Düşmanlarıyla kanlı bir çatışmadan çıkan Paige Mahoney, Londra’da suçlularının lideri olarak Başpatroniçe pozisyonuna yükselmiştir. Fakat Jaxon Hall ve sokaklarda kol gezen kindar düşmanlarına sırtını dönmüşken yeraltı dünyasını tekrar hâkimiyeti altına alması zorlaşmaya başlamıştır.

İntikam peşinde ki düşmanlar

Kana susamış düşmanlarının her biri Paige’in en ufak bir hata yapmasını beklemektedir. Büyük bir kargaşanın içinde herkes saflara ayrılmışken Paige liderlik konumunu göz açıp kapayıncaya kadar kaybedebilir.

Ölümcül bir silah

Durugörücülerin sonunu getirecek korkunç bir teknolojiye sahip Sezikalkanı tüm doğadışıların dünyasını tehdit etmeye başlamıştır. Fakat Paige, Sezikalkanı’nın bu kadar kısa sürede ve bu derecede ölümcül hale getirilmesini hiç beklememiştir.

“Zeki ve heyecan verici… Shannon’ın capcanlı ve detaylı anlatımıyla Londra’nın yeraltı tünellerinden İskoçya kasabalarına kadar hayal gücünü, tutkusunu ve insanlığın uzun ve kanlı tarihine dair görüşlerini görebiliyorsunuz.”  Booklist

“Serinin üçüncü kitabında asi kahraman Paige Mahoney tüm Londra’nın suçlularına hükmeden Başpatroniçe olarak eyleme geçiyor.” The Daily Express

“Dopdolu ve muhteşem ötesi bir fantastik eser… Karakterler gerçek gibi. Shannon dur durak bilmeyen bir hızla ilerleyen karmaşık bir masal örmüş.” Daily Telegraph

 

Samantha Shannon Kimdir

 

Shannon Kasım 1991’de Londra’da Hammersmith’de doğdu ve Ruislip’de büyüdü. On beş yaşındayken, ilk romanı Aurora olan ve yayınlanmamış haliyle yazmaya başladı. Shannon, Oxford Üniversitesi’nden mezun olan Oxford’daki St Anne’s College’da İngilizce Dili ve Edebiyatı okudu.

2012’de Londra Kitap Fuarı’nı izleyerek, ilk üç kitabı The Bone Season’dan başlayarak yedi kitap dizisinde yayınlamayı teklif eden Bloomsbury Publishing ile altılı bir kitap anlaşması imzaladı.

2059’da romanın olayları, Scion adı verilen bir “güvenlik gücü” ve Distopik The Bone Season’ın ve yeni yayınlanan devam filmi The Mime Order’ın yazarı Samantha Shannon, Londra’nın gelecekteki vizyonunu araştırıyor.

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Yükselen Şarkı (Kemik Mevsimi 3) – Samantha Shannon” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.