Yirmi Dokuz Buçuk Neden - Denise Grover Swank - PDF E-Kitap Oku, İndir

istanbul escort bayan

Yirmi Dokuz Buçuk Neden – Denise Grover Swank

Yirmi Dokuz Buçuk Neden – Denise Grover Swank

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ekim 14th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 452
Yazar: Denise Grover Swank

80 Kişi Tarafından Görüldü

Her kararımız bir risk. Yine de hayat, tüm ihtimalleri göze almaya değer. Yirmi Dokuz Buçuk Neden Romanın’dan Alıntı

Bir erkek arkadaşın hayatımı kolaylaştırması gerekirdi.Buna karşın Joe’nun beyaz gömleğinin düğmelerini perişan bir halde ilikledim. Bu, benimle geçirdiği hafta sonunun ardından Little Rock’a gitmek için beşinci kez ya­nımdan ayrılışıydı.

Her seferinde bir öncekinden daha zor oluyordu. Yanağımı göğsüne yaslayıp iç geçirdim. “Keşke gitmek zorunda olmasan.”Yanımda kalmasını daha da fazla arzu etmeme neden olacak şekilde çenemi kaldırıp beni öpmek için eğildi. “Nef­ret ettiğin DMV’deki işinden ayrılıp Little Rock’ta benimle yaşamalısın.”Yeniden iç geçirdim.

Bu konuşmayı daha önce yapmış­tık. “Joe…”Dudaklarının her şeyi unutmamı sağladığını bilerek beni yeniden öptü. Yaklaşık dört kiloluk koruma köpeğim Muffy ayaklarımın dibinde sızlandı. Zamanlaması her zamanki gibi muhteşemdi. “Seni hemen dışarı çıkaracağım Muff.”

Rose Gardner, yeni bölge savcısı yardımcısı Mason Deveraux’yla yaşadığı talihsiz karşılaşmaya rağmen bir cinayet davasına jüri üyesi olarak seçilir. Dava sürecinde, girmek zorunda kaldığı erkekler tuvaletinde şahit olduğu telefon konuşmasının ve gördüğü görüntünün, sanığın suçsuz olduğunu işaret ettiğini fark eder. Fakat bu konuda yapabileceği hiçbir şey yoktur.

Yoksa var mıdır?

İşler yeterince kötü değilmiş gibi bir de ablası Violet, erkek arkadaşı Joe’yla görüşmesine son verip şansını başka erkeklerden yana kullanması konusunda kendisine baskı kurmaya başlar. Diğer yandan Joe ona birlikte yaşamayı teklif eder.

Rose’un bu teklifi kabul etmesi için yirmi dokuz, reddetmesi için ise küçük ama önemli bir nedeni vardır! Kafası karışan genç kadının, şimdiye dek başına gelen en muhteşem şeyin ellerinden kayıp gitmesine izin verip vermeyeceğini ise zaman gösterecektir.

“Yirmi Dokuz Buçuk Neden’de göze çarpan özelliklerden biri de, romantizmin gerilim unsurlarıyla birleşerek akıcı bir üslupla yansıtılması.”Publishers Weekly

“Rose Gardner belayı mıknatıs gibi üzerine çekmekte giderek ustalaşıyor.
Ona hem kızacak hem de empati kurmaktan kendinizi alamayacaksınız.”Noir Journal

Bir önceki yazımız olan Beni Baştan Çıkar (Georgian Serisi ) - Sylvia Day başlıklı kitabımızda Beni Baştan Çıkar (Georgian Serisi) ekitap indir, Beni Baştan Çıkar (Georgian Serisi) ekitapoku ve Beni Baştan Çıkar (Georgian Serisi) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.