Yıldızları Özgür Bırak 2 - Hafsah Faizal - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yıldızları Özgür Bırak 2 – Hafsah Faizal

Yıldızları Özgür Bırak 2 – Hafsah Faizal

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mayıs 16th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 436
Yazar: Hafsah Faizal

291 Kişi Tarafından Görüldü

 

Kalpten önce şeref, dedi kız.

Lezzet ölümü teşvik eder, dedi aslan.

Yıkım karanlığı takip eder, dedi çocuk.

Güç acıyı doğurur, dedi kral.

Ve hepsi korkunç derecede haklıydı.

 

 

Sharr’daki savaş bitmiş, Arz yok olmuştu ama zümrenin önünde başka engeller vardı. Zafira, Nasir ve Kifah, tutsak düşmüş Altair’in planını tamamlamak üzere Sultan’ın Kalesi’ne doğru yola çıkmıştı: Kadim Kız Kardeşler’in kalplerini minarelere yerleştirecek ve Aravistan’a büyüyü geri getireceklerdi. Ama kim dost kim düşman belli değilken attıkları her adım onları geceye yaklaştırıyordu.

 

Saraydaki karmaşanın ortasında Nasir kanındaki büyüye hükmedebilmek ve gücünü bir silaha dönüştürebilmek için geçmişin yaralarını sarmaya çalışıyordu. Zafira’ysa Macavhar’la bağlanmasından sonra içinde yer etmeye başlayan çok farklı bir karanlıkla mücadele ediyordu – onunla konuşan, saf kalbini deliliğin sınırlarına ve serbest bırakmak için zorlandığı bir kaosun eşiğine sürükleyen karanlıkla.

 

 

Dostluğun, sevginin, kardeşliğin ve hatta aşkın sınandığı her serapta zamanları daralıyordu ve krallığın eski günlerine dönmesini isteyen herkesi büyük fedakârlıklar bekliyordu.

 

“Ateşin Peşinde serisi için ters köşelerle, büyüleyici bir romansla, çok sayıda ihanet ve sırla dolu böyle bir kapanış okurları kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacak. Etkili aksiyon sahneleri ve diyaloglar konusunda Faizal’ın kalemi iyice parlıyor.”Kirkus

Bir önceki yazımız olan Hale (Çemberin Yeni Üyeleri 4) - Marıe Harte başlıklı kitabımızda Hale Marıe Harte, Hale Marıe Harte ekitap indir ve Hale Marıe Harte ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Yıldızları Özgür Bırak 2 – Hafsah Faizal” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.