Yılan ve Güvercin - Shelby Mahurin - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yılan ve Güvercin – Shelby Mahurin

Yılan ve Güvercin – Shelby Mahurin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ekim 7th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 448
Yazar: Shelby Mahurin

2.084 Kişi Tarafından Görüldü

Cadı ile cadı avcısı kutsal evlilik bağıyla birleştiklerinde

hikâye tek bir şekilde bitebilir:

AŞK ve ATEŞ

Louise le Blanc bağlı olduğu cadılar meclisinden iki yıl önce kaçıp Cesarine şehrinin gölgelerine gizlenmişti. Cadıların avlanıp yakıldığı bu şehirde büyüsünü kullanmaya cesaret edemese de yetenekli bir hırsız olarak bıçak sırtında yürüyordu.

Cadı avcısı Reid Diggory’nin ise hayattaki tek ideali kötülüğü yeryüzünden silmekti. Fakat kaderin hain bir oyunu yüzünden Lou ile Reid evlenmek zorunda kaldıklarında, zamanla aralarında karanlık sırlardan başka şeyler de filizlenecekti.

Yüzyıllardır süren savaş son kurbanını bekliyor.

2019 Amazon Yılın En İyi Kitabı

New Yok Times ve Indiebound Çoksatanı

“Shelby Mahurin, cadı ile cadı avcısı konseptini alıp yepyeni bir atmosferde sunuyor. Lou’nun güçlü ama hüzünlü karakteri sayesinde sayfaların arasında kaybolacaksınız.” —School Library Journal

“Romantizm seven okurları büyüleyecek.” —Kirkus

“Entrika dolu karanlık bir hikâye.” —BCCB

“Çok katmanlı yan karakterler ve Fransız esintili evren güçlü bir arka plan oluşturuyor ama hikâyenin kalbinde Lou ve Reid’in arasındaki karşı konulmaz çekim yatıyor.” —Booklist

“Muhteşem bir çıkış romanı, içinde sevdiğim her şey var: IŞIK SAÇAN ve gerçeklerin farkında bir KADIN KAHRAMAN, karmaşık ve ölümcül bir BÜYÜ sistemi ve gece geç saatlere kadar okumamı sağlayan, iç yakan bir aşk. Yılan ve Güvercin kesinlikle MÜCEVHER değerinde bir kitap.” —Sarah J. Maas

Reid cadı avcısı olarak yetiştirilmiştir. Onurlu ve işine sadık bir adamdır. Lou ile yaşadığı bir skandaldan dolayı evlenmek zorunda kalır. Reid onurunu kurtarmak için, Lou ise gizlenmek için mükemmel bir yer olduğunu düşündüğü yerde yaşamak için evlenir.

Olaylarlar normal seyrinde ilerlerken sonlara doğru öğrendiklerinize çok şaşıracaksınız. Lou ve Reid’in birbirine benzememelerinden dolayı aralarındaki atışmalar kitabı eğlenceli hala getiriyor.

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Yılan ve Güvercin – Shelby Mahurin” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.