Yeşimin ve Gölgenin Tanrıları - Silvia Moreno-Garcia - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yeşimin ve Gölgenin Tanrıları – Silvia Moreno-Garcia

Yeşimin ve Gölgenin Tanrıları – Silvia Moreno-Garcia

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mart 24th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 299
Yazar: Silvia Moreno-Garcia

285 Kişi Tarafından Görüldü

Silvia Moreno-Garcia ait orjinal ismi: Gods of Jade and Shadow olan 2020 yılında yayınlanan Yeşimin ve Gölgenin Tanrıları En iyi BilimKurgu ve Fantastik Romanından;

 

Caz Çağı tüm hızıyla devam ediyor, ancak Casiopea Tun zengin büyükbabasının evinin zeminini temizlemekle hızlı melodileri dinleyemeyecek kadar meşgul. Yine de, güney Meksika’daki tozlu küçük kasabasından uzakta bir hayatın hayalini kuruyor. Kendi diyebileceği bir hayat.

 

Kapıyı açar ve tahtını hain kardeşinden kurtarmak için yardım isteyen Maya ölüm tanrısının ruhunu kazara serbest bırakır.

Maya ölüm tanrısı, Meksika folklorundan ilham alan bu karanlık, türünün tek örneği peri masalında genç bir kadını üzücü, yaşamı değiştiren bir yolculuğa gönderir.

 

“ Meksika mitolojisine dayanan büyüleyici bir peri masalı. . . Yeşim ve Gölge Tanrıları  kimlik, özgürlük ve aşk hakkında büyülü bir peri masalı ve daha önce okuduğunuz hiçbir şeye benzemiyor.”— Bustle

Bir önceki yazımız olan Düşen Maske (Kemik Sezonu) - Samantha Shannon başlıklı kitabımızda Düşen Maske (Kemik Sezonu), Düşen Maske (Kemik Sezonu) ekitap indir ve Düşen Maske (Kemik Sezonu) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.