Yedi İklim Türkçe A2 Çalışma Kitabı - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yedi İklim Türkçe A2 Çalışma Kitabı

Yedi İklim Türkçe A2 Çalışma Kitabı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Mayıs 18th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 188
Yazar: Yunus Emre Enstitüsü

66 Kişi Tarafından Görüldü

 

Yedi İklim Türkçe A2 Çalışma Kitabı ; Yunus Emre Enstitüsü tarafından ders kitapları, çalışma kitapları, öğretmen kılavuz kitapları, dinleme kitapçıkları ve

 

A2 seviyesi başlangıç ​​seviyesidir. Ders kitabı: 187 sayfa, alıştırma kitabı: 99 sayfa. Ders kitabı 8 üniteden oluşmaktadır. Her ünite üç farklı konuya ayrılmıştır. Her ünitenin yanında öğrencinin öğrenmesi hedeflenen beceri, dil bilgisi ve kelime bilgisi yer almaktadır.

 

Okumak, dinlemek, ünitelerde kültürel unsurlar ve oyunlarla birlikte konuşma ve yazma bölümleri yer almaktadır. Her ünitenin sonunda bir kelime listesi, öz değerlendirme tablosu ve çok daha fazlası var. Bu kitap, Türkçe öğrenmek için çok öğrenci dostu bir kitaptır.

 

Bu ders kitabını ve sözlük ve gramer kitaplarının yardımıyla alıştırma kitabını kullanarak kendinize Türkçe öğretebilirsiniz. Ancak, bu kitabı bir öğretmenin yardımıyla kullanmak en iyisidir. Öğrenme yolculuğunuzda iyi şanslar. Bu kitabı bir öğretmenin yardımıyla kullanmak en iyisidir. Öğrenme yolculuğunuzda iyi şanslar. Bu kitabı bir öğretmenin yardımıyla kullanmak en iyisidir.

 

Öğrenme yolculuğunuzda iyi şanslar.

Bir önceki yazımız olan 8.Sınıf Matematik 12'li Deneme Pdf EPUB indir başlıklı kitabımızda 8.Sınıf Matematik 12'li Deneme ders kitabı, 8.Sınıf Matematik 12'li Deneme epub indir ve 8.Sınıf Matematik 12'li Deneme pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.