Yaralasar 4 - Maral Atmaca - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yaralasar 4 – Maral Atmaca

Yaralasar 4 – Maral Atmaca

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mayıs 10th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 380
Yazar: Maral Atmaca

335 Kişi Tarafından Görüldü

 

“Geçerdi, aslında yaşadığımız her şey er ya da geç geçerdi. Bedenimize aldığımız yaralar geçerdi. Ruhumuza aldığımız yaralar da bir süre sonra eskisi gibi acıtmadığı için onlar da geçerdi. Kalbimize aldığımız yaralar ise asla geçmeyecek gibi hissettirse de zamanla onların da geçtiğini görürdük.

 

Hangi acı geçmezdi, biliyor musunuz? Aklımıza aldığımız acılar geçmezdi. Beden iyileşir, ruh güçlenir, kalp tecrübe edinir ama akıl hep aynı kalırdı.”

 

Damgacı için belki de yolun sonu görünmüştür ancak Sedef için çözülmesi gereken düğümler sadece bundan ibaret değildir. Yüzleşmesi gereken bir geçmişi, söylenmesi gereken sözleri ve hesabının sorulması gereken yenilmişlikleri vardır.

 

Artık Sedef tek başınadır ve tüm yükleri tek başına omuzlamak zorundadır. Fakat hayat, hiç de onun planlarını uygulayacak gibi görünmemektedir. Başına geleceklerden habersiz, bir sona doğru adım adım yürümektedir.

Bir önceki yazımız olan Göster Bana - Tıffanyluvss başlıklı kitabımızda Göster Bana - Tıffanyluvss, Göster Bana - Tıffanyluvss ekitap indir ve Göster Bana - Tıffanyluvss ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Yaralasar 4 – Maral Atmaca” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.