Yanılsama - Chattam Maxime - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yanılsama – Chattam Maxime

Yanılsama – Chattam Maxime

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mart 11th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 327
Yazar: Maxime Chattam

319 Kişi Tarafından Görüldü

 

Yaz aylarında kapılarını kapatan küçük bir aile kayak merkezi olan Val Quarios’a hoş geldiniz. Terk edilmiş binaların ortasında sadece bir düzine mevsimlik işçi kalıyor. Hugo daha yeni geldi ama şimdiden onu endişelendiren bir şey var.

Bu izlenme hissi, peşini bırakmayan bu “görüntüler” ve bu ani ortadan kaybolma… Bu duvarların ardında hangi ürkütücü sırlar saklıdır? Hugo, mantığından şüphe edene kadar korkuları ve kabuslarıyla yüzleşmek zorunda kalacak… Ölümün bir yaz fırtınasının oburluğuyla pusuya yattığı “küçük şirin bir aile tatil beldesi” olan Val Quarios’a hoş geldiniz. Baş döndürücü bir sonla sürükleyici ve ürpertici bir gerilim filmi.

Çöller için en iyi yerler. Hugo daha yeni geldi, ama şimdiden biraz endişe var. İyi duygularda, ona musallat olan “vizyonlar” ve bu ani kayboluş…

Bu duvarların ardındaki korkunç şeylerin sırrı nedir?

Hugo, aklından şüphe edene kadar korkularını ve kabuslarını Aşağılayıcı’nın başına getirecektir…Val Quarios Hoşgeldiniz, ölümün bir yaz fırtınasının oburluğuyla pusuya yattığı ‘küçük şirin bir aile tatil yeri’.

Baş döndürücü bir sonla nefes kesen ve ürkütücü bir gerilim.

Terk edilmiş binaların ortasında sadece bir düzine mevsimlik işçi kalıyor. Hugo daha yeni geldi ama şimdiden onu endişelendiren bir şey var. Bu izlenme hissi, peşini bırakmayan bu “görüler” ve bu ani ortadan kaybolma…Bu duvarların ardında hangi korkunç sırlar saklanıyor? Hugo, aklından şüphe edene kadar korkuları ve kabuslarıyla yüzleşmek zorunda kalacak…

Ölümün bir yaz fırtınasının oburluğuyla pusuya yattığı “küçük şirin bir aile tatil beldesi” olan Val Quarios’a hoş geldiniz.

Bir önceki yazımız olan Echo Park'ın Cadısı (An Echo Park Coven Romanı) - Amber Benson başlıklı kitabımızda Echo Park'ın Cadısı, Echo Park'ın Cadısı ekitap indir ve Echo Park'ın Cadısı ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.