Yalnızlığın Kara Laneti - Brigid Kemmerer - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yalnızlığın Kara Laneti – Brigid Kemmerer

Yalnızlığın Kara Laneti – Brigid Kemmerer

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Mart 10th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 440
Yazar: Brigid Kemmerer

586 Kişi Tarafından Görüldü

New York Times’ın en çok satanı! “Klasik bir peri masalının yeniden anlatımından isteyebileceğiniz her şeye sahip.” – Jodi Picoult, New York Times çoksatan A Spark of Light ve Small Great Things’in yazarı “Kesinlikle büyüleyici.” – Stephanie Garber, 1New York Times’ın en çok satan Caraval ve Legendary yazarı Brigid Kemmerer, Güzel ve Çirkin’in yemyeşil, çağdaş bir fantezi yeniden anlatımında, okuyuculara Marissa Meyer hayranları için mükemmel, zorlayıcı bir şekilde okunabilen başka bir romantizm sunuyor.

Aşık ol, laneti kır. Emberfall’ın varisi Prens Rhen’e bir zamanlar çok kolay geliyordu. Güçlü bir büyücü tarafından on sekizinci yılının sonbaharını defalarca tekrarlamakla lanetlenmişti, eğer bir kız ona aşık olursa kurtulabileceğini biliyordu. Ama bu, her sonbaharın sonunda yıkıma can atan vahşi bir canavara dönüşeceğini öğrenmeden önceydi. Bu, kalesini, ailesini ve son umut kırıntılarını yok etmeden önceydi. Harper için hiçbir şey kolay olmamıştı.

  • Laneti kır, krallığı kurtar.
  • Bir prens?
  • Bir canavar?
  • Bir lanet?

Harper nerede olduğunu ya da neye inanacağını bilmiyor. Ancak bu büyülü diyarda Rhen ile vakit geçirdikçe, neyin tehlikede olduğunu anlamaya başlar. Rhen, Harper’ın sadece çekici bir kız olmadığını fark ettiğinde, umudu geri gelir. Ancak güçlü güçler Emberfall’a karşı duruyor. . .

Laneti kır, krallığı kurtar.

Bir prens? Bir canavar? Bir lanet? Harper nerede olduğunu ya da neye inanacağını bilmiyor. Ancak bu büyülü diyarda Rhen ile vakit geçirdikçe, neyin tehlikede olduğunu anlamaya başlar. Rhen, Harper’ın sadece çekici bir kız olmadığını fark ettiğinde, umudu geri gelir. Ancak güçlü güçler Emberfall’a karşı duruyor. . .

Laneti kır, krallığı kurtar. Bir prens? Bir canavar? Bir lanet? Harper nerede olduğunu ya da neye inanacağını bilmiyor. Ancak bu büyülü diyarda Rhen ile vakit geçirdikçe, neyin tehlikede olduğunu anlamaya başlar. Rhen, Harper’ın sadece çekici bir kız olmadığını fark ettiğinde, umudu geri gelir. Ancak güçlü güçler Emberfall’a karşı duruyor. . .

Harper, Rhen ve halkını mutlak bir yıkımdan kurtarmak için kırılmış bir lanetten fazlası gerekecek. Ancak bu büyülü diyarda Rhen ile vakit geçirdikçe, neyin tehlikede olduğunu anlamaya başlar. Rhen, Harper’ın sadece çekici bir kız olmadığını fark ettiğinde, umudu geri gelir. Ancak güçlü güçler Emberfall’a karşı duruyor. . . Ancak bu büyülü diyarda Rhen ile vakit geçirdikçe, neyin tehlikede olduğunu anlamaya başlar. Rhen, Harper’ın sadece çekici bir kız olmadığını fark ettiğinde, umudu geri gelir. Ancak güçlü güçler Emberfall’a karşı duruyor. . .

Bir önceki yazımız olan Harry Potter ve Lanetli Çocuk 8 (Birinci ve İkinci Bölüm) - J. K. Rowling başlıklı kitabımızda Harry Potter ve Lanetli Çocuk 8, Harry Potter ve Lanetli Çocuk 8 ekitap indir ve Harry Potter ve Lanetli Çocuk 8 ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.