Yalnız Sen Vardın (Aşk Sözcükleri) - Kat Cantrell - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yalnız Sen Vardın (Aşk Sözcükleri) –  Kat Cantrell

Yalnız Sen Vardın (Aşk Sözcükleri) – Kat Cantrell

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Temmuz 15th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 115
Yazar: Kat Cantrell

1.428 Kişi Tarafından Görüldü

Aşk Sözcükleri, Lily Zaccaro, kendi tasarımlarını rakibinin podyumunda gördüğü anda hırsızı yakalamak için mükemmel bir plan yapmıştı.

Söz konusu rakip firmanın CEO’su, çekici Nigel Statham’ın yanında, kimliğini gizleyerek çalışacaktı. Ancak çalıştıkları günler, gecelere dönüştükçe Lily, görevine sadık kalmakta zorlanmaya başladı.

Çaresizlik içinde Nigel’ın masum olduğuna inanmak istiyordu. Aksi halde yeni buldukları büyük aşkları, yakında derinden sarsılacaktı.

AŞK SÖZCÜKLERİ KAT CANTRELL Teksas otoyoluna yanlışlıkla sapan yakışıklı yönetmen Kristian Demetrious, bağlanmayla ilgili ilk kuralını yıkar.

Arsız bir kadın olan VJ Lewis’in yardıma ve Dallas’a gidebileceği bir vasıtaya ihtiyacı vardır. Kris, ona ikisini de vermeye hazırdır. Ancak kariyeri, VJ’ in ondan talep ettiği tutkuyu vermesine engel olur.

Uzun yolculuk devam ederken, baştan çıkarılmaya karşı koymak güçleşir. Yol arkadaşlığı aniden yeni bir boyut kazanmaya başlar?

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.