Yalnız Cesurlar Kazanır - Heather Kaczynski - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yalnız Cesurlar Kazanır – Heather Kaczynski

Yalnız Cesurlar Kazanır – Heather Kaczynski

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2017
Eklenme: Ağustos 11th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 356
Yazar: Heather Kaczynski

989 Kişi Tarafından Görüldü

Yalnız Cesurlar Kazanır, Dünyanın geleceği bu yarışmaya bağlı.

Yarışmanın kuralları basit, üstün yeteneklerin olmalı, yaşın yirmi beşi geçmemeli ve her türlü tehlikeye atılabilecek kadar cesur davranabilmelisin.

NASA’da çalışan Cassandra yarışmaya davet edildiğinde hiç şaşırmadı, çünkü yaşamı boyunca buna hazırlanmıştı, uzaya giden o olacaktı.

Cassandra dünyanın dört bir yanından gelen gençlerle gizli deneye katıldığında işlerin tahmin ettiği kadar kolay olmadığını anladı. Bir türlü geçemediği tek bir kişi vardı; Luka. Ondaki mükemmelliğin gizemini bir türlü çözemiyordu.

Günler geçtikçe ve yarışmacılar elendikçe, gizemler tek tek çözüldü ve yenileri eklendi. Ama son kimsenin aklına gelmeyecekti. Tıpkı senin de asla tahmin edemeyeceğin gibi.

Şikâyet ettiğimden değil. NASA bu… lütfen yani. Kalmama izin verdikleri sürece yerlere paspas bile yaparım, insanları Ay’a götüren füzeleri yaptıkları yerdi demek istiyorum.

Bu elli yıllık binadaki aydınlatma tertibatlarına birikmiş ölü böcekleri, su lekeli tavan karolarını ve boş ofisleri görseniz hiç öyle demezdiniz,iki kat yukarıda çalışan babamın dediğine göre NASA’nın parlak günleri geride kalmış. Belki bir gün fon sağlanır da gerçek tarih yeniden yazılır.

Umudum bu yöndeydi.Füze Şehri lakaplı Huntsville şehrinde büyüdüm. Geçmişi uzay uçuşlarıyla iç içe geçtiğinden bu iki isim adeta etle tırnak gibiydi.

Bizi Ay’a götüren füzenin manzarayı bir pusula gülü gibi mimlemiş gerçek ebatlı maketi, şehrin her yerinden görülebilen bir simgedir, imkânsızın mümkün olduğuna inanarak yetiştirildim. Bana NASA’dan başka yol gözükmüyordu.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.