Yalnız Benim Ol - Liz Carlyle - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yalnız Benim Ol – Liz Carlyle

Yalnız Benim Ol – Liz Carlyle

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Şubat 15th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 324
Yazar: Liz Carlyle

606 Kişi Tarafından Görüldü

Leydi Phaedra Northampton tam bir İngiliz hanımefendi ama karanlık bir sırrın yükü altında. Keskin bir zeka ve donuk bir gardırobun arkasına saklanırken zengin kardeşi Lord Nash’in evini yönetme konusundaki utancını gömdü… ta ki pervasız bir köy hizmetçisinin ortadan kaybolması onu Londra’nın keyifsiz yeraltı dünyasına çekene kadar.

 

Eski bir paralı asker ve yorgun kiralık casus Tristan Talbot, Lord Avoncliffe, şimdi çok az şey yapıyor ve bunu skandal bir şekilde yapmayı başarıyor. Tristan tam bir haydut olsa da, ölmekte olan babası ona kötü şöhretli bir genelevin arkasındaki sırları keşfetmesi için yalvardığında – yetenekleri için mükemmel bir görev! — Tristan reddedemez. Genelev, kötü şöhretli bir Rus casus yüzüğü için bir paravan mı? Tristan bir arayış içindedir – ta ki yolu çok çekici Leydi Phae ile çarpışana kadar.

 

Aldatma ve arzu, patlayıcı bir tutkuya ve ölümcül düşmanlara yol açtığında, basit olması gereken bir görev çok geçmeden lezzetli bir şekilde karmaşık hale gelir!

 

yazar hakkında

 

İngiltere’de yaptığı sık seyahatler sırasında, Liz Carlyle her zaman incilerini, dans eden terliklerini ve balina kemiği korsesini yanına alır ve sonunda bir baloya ya da bir bozguna davet edileceğine olan inancından emindir. Malesef hiçbiri gelmedi. Ancak beklerken, tüm nemli, karanlık sokakların ve alçak halk evlerinin nerede bulunabileceğini öğrenmeyi başardı.

Liz, Bir Küçük Günah, İki Küçük Yalan ve Üç Küçük Sır üçlemesinin yanı sıra Bildiğiniz Şeytan, Bir Anlaşma gibi üçlemeyi içeren popüler romanlarında okuyucu için on dokuzuncu yüzyıldan birazcık biraz canlı getirmeyi umuyor.

Bir önceki yazımız olan Derviş ve Ölüm - Meşa Selimoviç başlıklı kitabımızda Derviş ve Ölüm - Meşa Selimoviç, Derviş ve Ölüm - Meşa Selimoviç ekitap indir ve Derviş ve Ölüm - Meşa Selimoviç ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Yalnız Benim Ol – Liz Carlyle” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.