Yabancı - Stephen King - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yabancı – Stephen King

Yabancı – Stephen King

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 02.05.2019
Eklenme: Aralık 23rd, 2021
Dil: Türkçe
Sayfa: 544
Yazar: Stephen King

30.307 Kişi Tarafından Görüldü

Şehir parkında, vahşice öldürülen on bir yaşındaki bir erkek çocuğunun cesedi bulunur. Görgü tanıklarının ifadelerine göre katil, İngilizce öğretmeni, şehrin Küçükler Beyzbol Ligi’nin koçu ve herkesin çok sevdiği Terry Maitland’dır.

Bu korkunç cinayetin dehşete düşürdüğü Dedektif Ralph Anderson, eskiden kendi oğlunun da koçluğunu yapmış olan zanlının, bir beyzbol maçının ortasında, herkesin gözü önünde tutuklanması emrini verir.

Ralph Anderson ve Bölge Savcısı Bill Samuels bu şaşırtıcı gelişmenin yarattığı çelişkiyi çözmek için delillerin izini sürmeye devam ederken, cinayeti aydınlatmaya çalışan herkes bilinmezliklerle ve tehlikelerle dolu bir girdaba doğru sürüklenmektedir.

Stephen King yine hayal gücünün sınırlarını zorluyor, yine usta bir
hikâye anlatıcısı olduğunu kanıtlıyor…

Özet

Tarif edilemez bir suç. Kafa karıştırıcı bir soruşturma. 

Terry Maitland, Küçükler Ligi koçu, İngilizce öğretmeni, koca ve iki kız babasıdır.Görgü tanıkları ve parmak izleri açıkça Flint City’nin en popüler vatandaşlarından birine işaret ediyor.

Oğlu Maitland’in bir vakitler koçluk yapmış olduğu Dedektif Ralph Anderson, hızlı ve çok kamuya açık bir emir verir. Maitland’ın bir mazereti var, fakat Anderson ve bölge savcısı kısa süre sonra parmak izleri ve tanıklarla gitmek için DNA kanıtı ekliyor. 

 Cevap geldiğinde şok edecek. 

Bir önceki yazımız olan Kırlangıç Çığlığı - Ahmet Ümit başlıklı kitabımızda Kırlangıç Çığlığı epub indir, Kırlangıç Çığlığı epub oku ve Kırlangıç Çığlığı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Yabancı – Stephen King” için 2 Yorum

  • kitabı indirmenin imkânı yok. bekle babam bekle. ortada ne link var ne de kitap. işiniz gücünüz dolandırıcılık 🙁

    • Kitap tanıtım amaçlı olarak yayınlanmıştır. Binlerce kitap da sorun yoktur.bazı kitaplar telif hakkı nedeniyle tanıtım amaçlı yayınlanmaktadır.bu sorunun sahtekarlıkla ilgisi yoktur.Saygılarla

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.