Xoxo - Axie Oh - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Xoxo  –  Axie Oh

Xoxo – Axie Oh

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Aralık 6th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 237
Yazar: Axie Oh

378 Kişi Tarafından Görüldü

“Axie Oh tarafından XOXO” okuyucular için saf altındır. Burada, bunun gerekli ya da ilgilendiğiniz kitabınız olup olmadığını bilebileceğiniz, hikayenin birkaç ya da belirli noktalarını ya da kavramlarını özetliyoruz.

Bu şekilde hikayenin özünü öğrenebilirsiniz.

Yürek burkucu bir hikayesi olan güzel bir roman. Bu roman sıcaklığınızı birkaç derece yükseltecektir. Bunu okumadan önce yanınıza bir fan alın, çünkü gerçekten çok ısıtıyor.

Yazar, kitabının sayfalarına adım atmış gibi hissetmenizi sağlayan karakterler yazıyor. Karakterler kesinlikle romanın güçlü noktası. Onları başlangıçta çözmek biraz zaman alıyor ama dikkatlice okuyun ve sebat edin, buna değer.

özet

Viyolonsel dahisi Jenny’nin tek bir amacı vardır: prestijli bir müzik konservatuarına girmek. Amcasının Los Angeles karaoke barında gizemli, yakışıklı Jaewoo ile tanıştığında, Jaewoo’nun onun dikkatli planlarını alt üst edecek türden bir çocuk olduğu açık. Ama bir anlık spontane anında, tek kelime etmeden ortadan kaybolmadan önce, unutulmaz bir macera gecesi için onu rahatlık alanından çekmesine izin verir.

Üç ay sonra, Jenny ve annesi, hasta büyükannesine bakmak için Güney Kore’ye geldiklerinde, Jaewoo’nun o dönem için kaydolduğu aynı seçkin sanat akademisinde öğrenci olduğunu öğrenince şok olur. Ve o herhangi bir öğrenci değil. Dünyanın en büyük K-pop gruplarından birinin üyesi ve flört etmesi kesinlikle yasak.

Bir ilişki, Jenny’nin hayatını haritasını çıkarmak için yıllarını harcadığı yoldan çıkarmak manasına geldiğinde,

Orjinal XOXO pdf indir

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.