Wings Serisi Fuul - Aprilynne Pike - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Wings Serisi Fuul – Aprilynne Pike

Wings Serisi Fuul – Aprilynne Pike

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Haziran 14th, 2022
Dil: Türkiye
Yazar: Aprilynne Pike

297 Kişi Tarafından Görüldü

 

Kanatlar 1

 

Aprilynne Pike’ın New York Times bestseller listesine giren ilk romanı Kanatlar, görünüşte sıradan olan bir genç kız hakkında yazılmış ve dört kitaptan oluşan Peri Serisi’nin ilk kitabı.

 

Laurel büyülenmişçesine donup kaldı, gözlerini sonuna kadar açmış ve bu soluk renkli güzelliğe bakakalmıştı. Güzellerdi. Hem de sözcüklerle anlatılamayacak kadar güzel. Başının hemen ardında salınan taç yapraklarını daha iyi görebilmek için ağır ağır aynaya döndü. Tıpkı kanat gibiydiler.

 

Kanatlar Wings Serisi 1 Ücretsiz indir

 

Sihirler 2

 

Laurel’ın insan ile peri dünyası arasında kaldığı ikili yaşamının macera dolu öyküsünü soluksuz okuyacaksınız.

 

“Aprilynne Pike’ın Kanatlar adlı kitabı akılda kalan başarılı bir serinin ilkiydi. Kitapta kurgulanan mitolojinin eşsizliği ancak göz önüne serilen hikâyenin şaşırtıcı güzelliğiyle karşılaştırılabilir.”

 

Sihirler Wings Serisi 2 pdf indir

 

Hayaller 3

 

Sen hayatını yaşamana bak. Ben seni korurum. Ya da korumaya çalışırken ölürüm.”Laurel, önceki sene kendisini bırakması için yalvardığından beri Tamani’yi görmemiştir.

 

Kalbi hâlâ sızlasa da David’i seçmekle en doğrusunu yaptığından emindir. Ancak hayatı yavaş yavaş normale dönmeye başlayan Laurel, bu sefer de gizli bir düşmanın onu öldürme planları yaptığını öğrenir. Bir kez daha Tamani’nin rehberliğine ve korumasına muhtaç olmuştur.

 

Hayaller Wings Serisi 3 e kitap indir

 

Umutlar 4

 

Laurel gizemli ve tehlikeli peri masalında sevdiği her şeyi ve herkesi korumak için hayatının en büyük savaşına giriyor.

 

Tamani bir anlık tereddüdün ardından Laurel’ı kendine çekti.

Onu öpmedi, sadece alınları birbirine değecek kadar kendine yaklaştırdı.

Bu hareketin bir veda olduğu hissi Laurel’ın canını sıkıyordu.

 

Umutlar Wings Serisi 4 ücretsiz indir

 

Bir önceki yazımız olan Patron - Vi Keeland başlıklı kitabımızda Patron - Vi Keeland, Patron - Vi Keeland ekitap indir ve Patron - Vi Keeland ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.