Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 - Marie Lu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu

Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ağustos 31st, 2021
Dil: Türkçe
Sayfa: 344
Yazar: Marie Lu

54.499 Kişi Tarafından Görüldü

 

Marie Lu Kimdir

 

Her şey mümkün. Bu sefer hayatları pahasına bir oyun başlıyor.

Emika Chen, Warcross Şampiyonası’ndan sağ çıkmayı zar zor başarmıştı. Artık Hideo’nun yeni NöroLink algoritmasının ardındaki gerçeği bildiğinden, bir zamanlar hayranlık duyduğu, kendi tarafında olduğunu sandığı kişiye güvenemiyordu.

Hideo’nun planlarını durdurmak için Emika ve Anka Süvarileri bir araya gelecekti. Fakat bilmedikleri bir şey vardı: Tokyo’nun neon ışıklı sokaklarını tehdit eden yeni bir tehlikeyle karşılaşacaklardı. Birileri Emika’nın başına ödül koymuştu ve Emika’nın hayatta kalmak için tek şansı Sıfır ve acımasız Kara Zırhlar’dı. Ancak Emika, Sıfır’ın aslında göründüğü gibi biri olmadığını çok geçmeden fark edecek ve koruması altına girmenin bir bedeli olacağını öğrenecekti.

Bir ihanet zincirinin ortasında, özgür iradenin geleceği tehlike altındayken Emika, sevdiği adamı durdurmak için ne kadar ileri gidecekti?

“Lu’nun gelecek için çizdiği dünyanın insanı içine çeken teknolojisi fazlasıyla gerçekçi. İnanılmaz hareketli fakat aynı zamanda duygusallık barındıran bir hikâye.”

—Publishers Weekly, starred review

“Kurgu fevkalade. İlk kitapta olanlara bağlanan bir sürü ufak detay var. Zorlama gelmeyen sürprizler ve karakterlerin gelişiminden gelen bir gücü var hikâyenin. Akıcı, yoğun ve muhteşem bir kitap.”

—Kirkus Reviews, starred review

 

Bir önceki yazımız olan Karanlık - E. L. James başlıklı kitabımızda Karanlık E. L. James, Karanlık E. L. James ekitap indir ve Karanlık E. L. James ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu” için 13 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.