Verity (Gerçeğin Diğer Kıyısı) - Colleen Hoover - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Verity (Gerçeğin Diğer Kıyısı) –  Colleen Hoover

Verity (Gerçeğin Diğer Kıyısı) – Colleen Hoover

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Mayıs 3rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 287
Yazar: Colleen Hoover

1.984 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Verity (Gerçeğin Diğer Kıyısı); Colleen Hoover’dan “Trajik, ürkütücü ve parlak, bağımsız bir romantik gerilim romanı!”

 

Lowen Ashleigh, hayatının iş teklifini kabul ettiğinde mali yıkımın eşiğinde mücadele eden bir yazardır. Çok satan yazar Verity Crawford’un kocası Jeremy Crawford, yaralı karısının bitiremediği başarılı bir serinin kalan kitaplarını tamamlaması için Lowen’ı tuttu.

 

Lowen, onu başlatmak için yeterli materyal bulmayı umarak, Verity’nin yıllarca süren notlarını ve ana hatlarını düzenlemeye hazır bir şekilde Crawford’un evine gelir. Lowen’ın kaotik ofiste ortaya çıkarmayı beklemediği şey, Verity’nin asla kimsenin okumasını amaçlamadığı bitmemiş bir otobiyografidir. Verity’nin ailelerinin sonsuza dek değiştiği geceye dair hatıraları da dahil olmak üzere, tüyler ürpertici itiraflar sayfalarca devam etti.

 

Lowen, içeriğinin zaten yas tutan babayı mahvedeceğini bilerek, el yazmasını Jeremy’den saklamaya karar verir. Ancak Lowen’ın Jeremy’ye karşı hisleri yoğunlaşmaya başlayınca, Lowen, karısının sözlerini okuması halinde yararlanabileceği tüm yolları fark eder. Ne de olsa Jeremy yaralı karısına ne kadar bağlı olursa olsun, bu korkunç gerçek onu sevmeye devam etmesini imkansız hale getirecekti.

Bir önceki yazımız olan Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz başlıklı kitabımızda Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz, Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap indir ve Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Verity (Gerçeğin Diğer Kıyısı) – Colleen Hoover” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.