Veca (Çürük Vişne 1) - Emine Tavuz - PDF E-Kitap Oku, İndir

istanbul escort bayan

Veca (Çürük Vişne 1) – Emine Tavuz

Veca (Çürük Vişne 1) – Emine Tavuz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mart 2018
Eklenme: Kasım 18th, 2018
Dil: Türkce
Sayfa: 608
Yazar: Emine tavuz

21.879 Kişi Tarafından Görüldü

Esila, kirpik uçlarından dudaklarındaki tebessüme kadar acıdan yoğrulmuş bir kızdı. Bedenine atılan darbeler ruhunda çok büyük yaralar açmıştı. Sömürülecek tek bir yeri bile kalmadığı halde bu eziyeti çekmek zorundaydı. Ta ki Asrın’a kadar.

Asrın, genç kızın sıkışıp kaldığı bu kapanda çaresizce attığı sessiz çığlıklarını işitmişti. Fakat bir sorun vardı. Genç adam yaralı bir aslan gibiydi; sert, hırçın ve etrafı duvarlarla kaplı.

Esila, onunla tanıştığında ruhuna daha fazla acı bulaştıracaktı belki de ama tek bir an bile pişman olmayacaktı. Çünkü geçmişin, sırtlarında açtığı yaraları koparıp atmak o kadar kolay olmasa da ikisi de yalnızca birbirleri sayesinde iyileşebileceklerini fark ettiklerinde, bolca acı vaat eden hastalıklı bir ilişkinin temelleri çoktan atılmıştı.

Veca (Çürük Vişne 1) – Emine Tavuz Romanı tanıtım Amaçlıdır.

Bitti sandıkları yerden başlayan, başladığında çoğalan, çoğaldıkça şiddetlenen bu yangın onların hem kurtuluşları hem de bitişleri olacaktı.

“Kurtarılmaya ihtiyacımız var. Asrın, bizi kurtar!

Beni ve çocukluğumu kurtar!”

Veca (Çürük Vişne 1) – Emine Tavuz telif hakkı nedeniyle Romanın pdf si kaldırılkmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Veca (Çürük Vişne 1) – Emine Tavuz” için 5 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.