Varina - Charles Frazier - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Varina  –  Charles Frazier

Varina – Charles Frazier

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ağustos 12th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 314
Yazar: Charles Frazier

141 Kişi Tarafından Görüldü

Er ya da geç tarih sorar, hangi taraftaydınız?

 

Güçlü yeni romanında Charles Frazier, Soğuk Dağ’ın zamanına ve yerine geri dönerek , İç Savaşın kaosunu ve yıkımını canlı bir şekilde hayata geçiriyor.

 

Evlilik umutları sınırlı, genç Varina Howell, Mississippi’li bir toprak sahibinin güvenli yaşamını beklediği çok daha yaşlı dul Jefferson Davis ile evlenmeyi kabul eder.

 

Davis bunun yerine siyasette bir kariyer peşinde koşar ve sonunda Konfederasyon başkanı olarak atanır ve Varina’yı Amerikan tarihinin en karanlık anlarından birinin beyaz ve sıcak merkezine yerleştirir  niyeti ne olursa olsun suçludur.

 

Bir kadının trajik yaşamına ilişkin ayrıntılı gözlemleriyle samimi, kapsamı ve gücüyle destansı olan Varina , bir Amerikan savaşı ve sonrasının romanıdır. Sonuç olarak kitap, suç ortaklığının sonuçları olduğunu anlayan bir kadının portresidir.

Bir önceki yazımız olan Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz başlıklı kitabımızda Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz, Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap indir ve Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Varina – Charles Frazier” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.