Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl - Sami Demirkıran - Pdf E-Kitap İndir, Oku

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl – Sami Demirkıran

Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl – Sami Demirkıran

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2008
Eklenme: Ekim 21st, 2016
Dil: Türkçe
Sayfa: 336
Yazar: Sami Demirkıran

6.001 Kişi Tarafından Görüldü

Kitap Özeti,

Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl isimli kitabı gerçek olayların anlatıldığı bir itiraf kitabıdır. Sami Demirkıran, Pkk itirafçısıdır. Toplamda 128 çatışmaya katılmış biridir. Katıldığı bu çatışmalar sırasında en az 300 asker ve emniyet görevi şehit edilmiştir. Sami Demirkıran örgütten kaçtıktan sonra teslim olmuştur. 3.5 yıl boyunca bir PKK’lı olarak dağlarda neler yaşadıklarını anlatır. Tam üç buçuk yıl süren görev hayatı boyunca, terör örgütü PKK’nın içinde en üst kıdemde ve en etkin görevlerde bulunur.

Sami Demirkıran Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl isimli kitapta örgüte sempati duyan sempatizanları nasıl motive ederek aktif bir militana dönüştürdüklerini, PKK’nın kuruluş amaçlarını, Abdullah Öcalan ve örgütteki ileri gelen kişilerin hiç bilinmeyen yönlerini, örgüt içindeki keyfi infazları, örgüte katılan kızların ne gibi cinsel saldırılara katlandığını, örgüt içindeki yabancı unsurları, PKK’nın devam edebilmesi için Türk düşmanı hangi yönlerden ve hangi sebeplerden destek sağlandığını, PKK’nın mezarları ve köyleri basıp, uğruna savaştıklarını söyledikleri insanları neden katlettiklerini, dağlardaki kampların ve mağaraların yaşam koşullarını, yaptıkları karakol baskınlarını, Türk ordusuyla yaptıkları çatışmaların tüm kanlı bilançosunu bir çok konuyla ve olayın içyüzünün tüm ayrıntılarıyla anlatıyor. Sami Demirkıran Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl kitabı PKK’nın bütün kirli yüzünü, işleyişinin nasıl olduğunu, eylemlerini nasıl planladıklarını ve bu eylemleri neden yaptıklarını anlatıyor. Bu itiraflar adeta insanın kanının donmasına ve ürpermesine neden oluyor.

Kitap Yorumları Şu Şekilde,

“eski bir pkklı tarafından yazılmış bir kitap, dağda kandırılmış insanların nasıl ucuzca harcandığı, kadınların nasıl seks kölesi gibi kullanıldığı gözler önüne serilmiş. kitabın yazarı her ne kadar bolca yalan söyleyip kendi infazlarından tecavüzlerinden bahsetmemişse de eminim kendiside bu işlere bulaştı. yine de dağda bu kandırılmış zavallıların başlarına neler geldiğini anlamak için bire bir. dağa çıkıp kurtarılmış kürdistan safsatası için mücadele etmeyi düşünen arkadaşlar mutlaka okusun. bu ülke hepimizin hepimizede yeter.”

“ENGİN ÖZTOP’un yazarı karşı tavrı bi bakıma evet belki de haklı ama böyle bir kitabın yazılmış olması insanların bazı şeyleri daha iyi görmelerini sağlar bence.Ben bu kitapla ailelerin kendi çocuklarını dağa çıkıp millete saldırsın die teröristlere sattığını öğrendim. Yada ben bu kitapla teröristlerin arasındaki birlikteliğin sadece çıkardan ve korkudan olduğunu öğrendim.Belki biraz daha büyüseydim bunu kendiliğimden farkedecektim ama ben bunları ve daha fazlasını çok küçük yaşlarda bu kitptan öğrendim. Ama şu an tek bildiğimdim bu insanlardan tiksiniyorum. İnsanların -özellikle kitaptaki karakterlerin- nasıl bu kadar acımasız, ahlaksız ve karaktersiz olabildiğini bi türlü anlayamıyorum!”

Ayrıca Pdfkitap.net Üzerinden Zahir – Paulo Coelho Kitabına da Ulaşabilirsiniz.

Pdf Kitap, Pdf Siyaset Kitapları

Bir önceki yazımız olan Derin Devlet Tanımlanamayan Güç - Ömer Lütfi Mete başlıklı kitabımızda Derin Devlet, siyasi kitap oku ve Tanımlanamayan Güç hakkında bilgiler verilmektedir.

“Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl – Sami Demirkıran” için 6 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.