Umut Mevsimi - Brenda Novak - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Umut Mevsimi  –  Brenda Novak

Umut Mevsimi – Brenda Novak

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Aralık 31st, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 311
Yazar: Brenda Novak

563 Kişi Tarafından Görüldü

Umut Mevsimi; Presley Christensen iki yıl aranın ardından küçük oğluyla Whiskey Creek’e döndüğünde hayatını bütünüyle değiştirmiştir. Geçmişiyle barışmış ve zorlu çocukluğundan kaynaklanan olumsuz davranışların üstesinden gelmiştir.

Sadece bir yakalama var. Aaron Amos, en azından Amos kardeşlerin oto tamirhanesinin bir şubesini açmak için Reno’ya taşınana kadar Whiskey Creek’te yaşıyor. Ve ne kadar uğraşırsa uğraşsın Presley onu unutamadı.

Onu tekrar görmek özlemi daha da kötüleştiriyor. Ama önümüzdeki birkaç ayı atlatabileceğini umuyor çünkü tekrar onun kollarına veya yatağına düşemez.Artık geri adım atmak için çok ileri gitti. Ve koruduğu bir sır var – korumak için her şeyi yapacağı bir sır.

Özet

Umut, en çaresiz anlarda yeşermeyi bekleyen bir mucizedir.

Presley Christensen iki yıl sonra küçük oğluyla Whiskey Creek’e döndüğünde hayatını yeni baştan yazmaya kararlıdır.

Uzun zaman önce yollarını ayıran bu iki âşık, yeniden karşılaştıklarında geçmişi bir kenara bırakmanın hiç de kolay olmadığını görecektir.

Ancak Presley’nin sakladığı sır, yaşadığı hayal kırıklığı ve Aaron’a karşı duyduğu bağlılık onu kaçtığı geçmişine mi yoksa bir umutla sarıldığı yeni bir başlangıca mı götürecektir?

Bir önceki yazımız olan Tutku Oyunları (Hesaplaşma Serisi 3) - Aleatha Romig başlıklı kitabımızda Tutku Oyunları (Hesaplaşma Serisi 3), Tutku Oyunları (Hesaplaşma Serisi 3) ekitap indir ve Tutku Oyunları (Hesaplaşma Serisi 3) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.