TYT Matematik Soru Kitabı (2019) - Mehmet şahin - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

TYT Matematik Soru Kitabı (2019) – Mehmet şahin

TYT Matematik Soru Kitabı (2019) – Mehmet şahin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ekim 13th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 384
Yazar: Metmet Şahin

1.617 Kişi Tarafından Görüldü

TYT Matematik Soru Kitabı; Üniversiteye giriş sınavına öğrendiklerinizi gerçek anlamda ölçen bir kaynağa ihtiyacınız var.

Birbirinin benzeri sorularla bir konuyu öğretmeye çalışan, soru ezberleten kaynaklar yerine, yıllarını lise öğrencilerini üniversiteye giriş sınavlarına hazırlayan, bilimselliğe de önem veren yazarların hazırladığı yayınları tercih etmelisiniz.

Bu kitabın; Sistemiyle, içeriğiyle, görselliğiyle diğer kitaplardan farklı olduğunu hemen farkedeceksiniz.

Her ünitesinde testlerin sol veya sağ kısmında “Bilgi Köşesi” sütunu bulunmaktadır.

Bu sütunda bulunan bilgiler, o sayfadaki sorularla ilgili kavram, özellik, örnek çözüm ve ipucundan oluşmaktadır.

Her ünitedeki testlerin soruları belli bir düzen içinde kolaydan daha çok bilgi içeren soru tipleri şeklinde sıralanmıştır.

Bu kitaptaki testlerin her bir sorusu hazırlanırken ÖSYM nin TYT Matematik müfredatı ve soru örnekleri dikkate alınmıştır.

Bunu yapmakla kitabdan yararlanan öğrencilerin TYT de soruları daha çabuk kavrayıp, sınavı başarıyla tamamlamaları amaçlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık 3 - Sayılar Teorisi - Dr. H. Mustafa Özdemir başlıklı kitabımızda Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık 3 - Sayılar Teorisi epub indir, Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık 3 - Sayılar Teorisi epub oku ve Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık 3 - Sayılar Teorisi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.