Tutsak Çalı Kuşu (Lanet Üçlemesi 1) - Danielle L. Jensen - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tutsak Çalı Kuşu (Lanet Üçlemesi 1) – Danielle L. Jensen

Tutsak Çalı Kuşu (Lanet Üçlemesi 1) – Danielle L. Jensen

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016 Kasım
Eklenme: Haziran 14th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 448
Yazar: Danielle L. Jensen

1.206 Kişi Tarafından Görüldü

Tutsak Çalı Kuşu, Bir oktav yükselen sesim, kuzuların melemesini ve yolun aşağısındaki demirciden gelen çekiç sesini boğarak Goshawk Oyuğu çarşısında yankılandı.

Onlarca tanıdık yüz işini gücünü bırakıp gelmişti; geçen ay boyunca kabusum olmuş notayı beklerken gerginlikleri yüzlerinden okunuyordu. O, başarısız olacaksam herkesin önünde olayım isterdi.

Bir cadının laneti, trolleri beş yüzyıl boyunca dağın altındaki şehirlerine hapsetmiştir.

Cécile de Troyes kaçırılıp dağın altındaki şehre götürüldüğünde, trollerin laneti bozmak için ona güvendiğini anlar. Cécile’in aklında ise tek bir şey vardır: Oradan kaçmak. Ancak troller zeki, hızlı ve insanüstü güçlere sahip yaratıklardır.

Cécile, doğru fırsatı sabırla beklemek zorundadır. Cécile, trollerle zaman geçirdikçe, içinde bulundukları zor durumu anlamaya başlar ve gittikçe büyüyen bir ayaklanmadan haberdar olur. Belki de Cécile, isyanın başarılı olması için trollerin tam da ihtiyaç duydukları kişidir.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.