Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri - Louise L. Hay - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri – Louise L. Hay

Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri – Louise L. Hay

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2013
Eklenme: Nisan 6th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 93
Yazar: Louise L. Hay

8.746 Kişi Tarafından Görüldü

Hayatımızdaki tüm deneyimler gibi, hastalıklarımızı da kendi düşünce kalıplarımızla yaratırız.

Ulaştığımız her sonucun temelinde ve gelişiminde bir düşünce kalıbı yatar. Bu nedenle, bir hastalığı kalıcı bir biçimde ortadan kaldırabilmek için önce onu yaratan zihinsel nedeni çözüp halletmemiz gerekir.

İşte, Yeni Çağ hareketinin dünya çapında tanınmış öncülerinden biri olan yazar, bugün milyonlarca kişi için vazgeçilmez bir rehber haline gelen bu eserinde, tüm hastalıkları yaratan zihinsel nedenleri ve iyileşmemizi sağlayacak düşünce modellerini açıklıyor.

Kendi kanser hastalığını da bu olağanüstü yöntemle iyileştiren yazarın mesajı çok açık: “Eğer gerekli zihinsel çalışmayı yapmaya hazırsak, hemen her hastalık iyileştirilebilir.”

Bu kitap kimseyi “iyileştirmez.” O, sizin içinizde yatan, kendi iyileşme sürecinize katkıda bulunma yeteneğinizi uyandırabilir.

Bütün ve sağlıklı olabilmek için bedeni, zihni ve ruhu dengelememiz gerekir. Bedenlerimize iyi bakmak zorundayız. Kendimiz ve hayat hakkında olumlu bir zihinsel tutuma sahip olmamız gerekir. Ve güçlü bir ruhsal bağlantı içinde olmaya ihtiyacımız var.

Ancak bu üç şey dengelendiğinde yaşamaktan sevinç ve haz duyabilir, mutlu olabiliriz. Kendi iyileşme sürecimize katılmayı seçmediğimiz sürece, hiçbir doktor, hiçbir şifacı bize bunu sağlayamaz. iyi okumalar.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.