Toplama kampı - Selvi Atıcı - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Toplama kampı – Selvi Atıcı

Toplama kampı – Selvi Atıcı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Ağustos 21st, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 255
Yazar: Selvi Atıcı

848 Kişi Tarafından Görüldü

Kalbi buz tutmuş bir savaşçı. Hayatına tekrar yön vermek isterken onu zorla bir savaşa sokmak isteyen Hermes tarafından esir alınıyor.

Melanie, kendisini, savaşçılarını ve çocuklarını kurtarmak için savaşı kabul etmek zorunda. Ama bu onun planları olmadığı anlamına gelmiyor!

Ve planlarının içinde yakışıklı, ukala, çekici ve bunu kullanmasını çok iyi başarabilen, sözleri kafa karıştırıcı, alaycı ve gizemli bir prensi de dahil etmek zorunda. Ona ihtiyacı var ve ona ihtiyaç duymaktan nefret ediyor.

Buz tuttuğu sandığı kalbinin çatırdamaya başladığını anladığında dehşete düşüyor.

Biri ateş, diğeri buz… Hangisi sağ çıkacak?

Selvi Atıcı Kimdir. 1984 Yılında Ordu’da doğdu. Eğitim hayatını İstanbul’da sürdürürken hayatının aşkıyla karşılaştı ve eğitimini tamamlar tamamlamaz evlendi.

İki kız çocuğu annesi olan yazar, 2008 yılından bu yana yazdıklarını sosyal paylaşım platformlarında ve forumlarda paylaşmaya başladı

İki kız çocuğu annesi olan yazar, 2008 yılından bu yana yazdıklarını sosyal paylaşım platformlarında ve forumlarda paylaşmaya başladı

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.