The Secret - Sır - Rhonda Byrne - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

The Secret – Sır – Rhonda Byrne

The Secret – Sır – Rhonda Byrne

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Haziran 2016
Eklenme: Kasım 30th, 2018
Dil: Türkce
Sayfa: 216
Yazar: Rhonda Byrne

38.428 Kişi Tarafından Görüldü

Avuçlarınızın içinde tuttuğunuz Büyük Sır

Avuçlarınızın içinde tuttuğunuz Büyük Sır asırlar boyunca elden ele dolaştı. Ona gıpta ettiler. Sakladılar. Kayboldu, çalındı ve inanılmaz paralara satın alındı. Tarihin en önemli kişilerinden bazıları bu yüzyıllar yaşındaki Sır’rı çözmüştü. Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie ve Einstein’ın yanı sıra kimi kaşifler, teologlar, bilim adamları ve büyük düşünürlerin çoğu Secret’a hakimdi. Sır, şimdi dünyaya açıklanıyor.

“Secret’ı öğrendikçe istediklerinize nasıl sahip olabileceğinizi, nasıl istediğiniz her şey olabileceğinizi, ya da istediğiniz her şeyi nasıl yapabileceğinizi anlayacaksınız. Gerçekten kim olduğunuzu anlayacaksınız. Hayatta sizi bekleyen gerçek kusursuzluğu anlayacaksınız.”

Özet

Bir yıl kadar önce, hayatımdaki her şey ters gitmeye başlamıştı. Aniden babam ölmüş, iş arkadaşlarım ve sevdiklerimle ilişkilerim altüst olmuştu.

O zamanlar, en müthiş armağanların en derin umutsuzluklardan geleceği konusunda pek bir şey bilmiyordum. Bir an için beynimde “Büyük Sır”ra dair bir görüntü çaktı. Bu, hayatın “Sır”rıydı. ipucu, kızım Hayley’in bana verdiği, yüz yıllık bir kitaptan gelmişti. Tarih boyunca geri giderek “Sır”rın izini sürmeye başladım.

Bu kadar çok insanın bu sırrı bildiğine inanamıyordum. Aralarında; Eflatun, Shakespeare, Newton, Victor Hugo, Beethoven, Lincoln, Emerson, Edison, Einstein gibi insanlık tarihinin en büyük adamları vardı. s» Kuşkulanarak; “Peki, bizler bunu neden bilmiyoruz?” diye sorguladım.

“Sır”rı tüm dünyayla paylaşma arzusuyla yanıp tutuşuyordum, ve bu “Sır”rı bilerek yaşayan diğer insanları araştırmaya koyuldum.

Bir önceki yazımız olan Günahın Üç Rengi - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Günahın Üç Rengi ekitap indir, Günahın Üç Rengi ekitap oku ve Günahın Üç Rengi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“The Secret – Sır – Rhonda Byrne” için 7 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.