Teşkilatın İki Silahşörü - Soner Yalçın | Pdf Kitap oku indir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Teşkilatın İki Silahşörü – Soner Yalçın

Teşkilatın İki Silahşörü – Soner Yalçın

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2001
Eklenme: Aralık 2nd, 2016
Dil: Türkçe
Sayfa: 229
Yazar: Soner Yalçın

4.819 Kişi Tarafından Görüldü

Kitap Özeti,

Teşkilatın İki Silahşörü kitabında yazar bizzat baş kahramandır. kendisini ona Yakup Cemil’in torunu olarak tanıtan ve her şeyi söylediğini iddia eden bir adamın anlattıklarından meydana gelmektedir. Her şey bu adamın Soner Beyi araması ve Soner Bey’in de sonradan bu adamın peşine düşmesiyle başlar. Soner’in tanışması kısa bir telefon konuşmasıyla başlamıştır. Beni arıyormuşsunuz sözünden sonra gelen ‘Sizi tanımıyorum ve bir gazeteci ağabeyin ısrarıyla arıyorum. O ağabeyime güvendiğimden dolayı da sizinle konuşuyorum. Size vermek istediğim bazı bilgiler var. Fakat bana adımı ve kim olduğumu sormayacaksınız. Sizde o gazeteciye çok güveniyorsunuz dur zaten’ söylemleri ile olayların başlaması bir olur.

Bu konuşmadan sonra Soner Bey pek çok şey öğrenir. Fakat sonrasında konuşmalar bir bıçak gibi kesilir. Arkasından bir gün tekrar telefon çalar ve arayan aynı kişidir. Soner’in bir kitap yazdığını duyan meşhur yabancımız bu kez de kitabı göndermesini istemek için aramıştır. Soner kitabı gönderdikten sonra bir süre daha kitapla ilgili konuşmuşlardır. Söylediği hiçbir şeyi yazmaması konusunda anlaştıkları dönemlerde arayan kişinin Yakup Cemil’in torunu olduğunu öğrenir. Bu bilgiden sonra konuşmalar çok daha farklı yönlerde ilerler. Her gün Soner başka bilgilerle donanır. Öğrenmek istediği her şeyi öğrenir. Kitap bu konuşmalar ve Soner’in anlattıkları ile devam eder. Okuyucuları ikiye ayıran Teşkilatın İki Silahşörü kitabında bakalım sizler kendinizden neler bulacaksınız?

Ayrıca www.pdfkitap.net üzerinden Bir Kaçırılma Öyküsü – G.G. Marquez adlı kitaba da ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Kaçırılma Öyküsü - G.G. Marquez başlıklı kitabımızda Bir Kaçırılma öyküsü ekitap indir, Bir Kaçırılma öyküsü ekitap oku ve Bir Kaçırılma öyküsü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Teşkilatın İki Silahşörü – Soner Yalçın” için 9 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.