Tesadüfen Aşk ("O güldüğünde içimde bahar çiçekleri açıyor.") - Başak Kızıltan - PDF E-Kitap Oku, İndir

istanbul escort bayan

Tesadüfen Aşk (“O güldüğünde içimde bahar çiçekleri açıyor.”) – Başak Kızıltan

Tesadüfen Aşk (“O güldüğünde içimde bahar çiçekleri açıyor.”) – Başak Kızıltan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Kasım 28th, 2018
Dil: Türkce
Sayfa: 352
Yazar: Başak Kızıltan

1.130 Kişi Tarafından Görüldü

İnsan kime âşık olacağını bilebilir mi? Tümüyle tesadüfte ömür boyunca kimi seveceğimiz! Hatta insan en tutkunu aşkını asıl, sevdiğini sanıp yanıldığını anladıktan sonra yaşayabilir.
“Buselik” adlı ilk kitabıyla okurlarının beğenisini kazanan Başak Kızıltan, yeni romanında, karhamanı Yeşim’le tanıştırıyor okurunu. Bir basketbolcunun sadece maçlarda heyecanlanmadığını da Ayaz’la tanışarak öğrenebilirsiniz.İlk aşkın gerçek olup olmadığına, her sayfayı şaşırarak çevirirken siz karar verin! Çünkü kahramanlarımız Yeşim ve Ayaz pekâlâ siz ve sevgiliniz de olabilir.
Yazarımız Başak Kızıltan, Bilken Üniversitesi’nde Turizm ve Otel İşletmeciliği okumuştur. Yıllardır eğitim gördüğü alanda çalışmakta ve müthiş manzarasından ilham alarak yeni romanlarını yazdığı Arnavutköy’de yaşamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Veca (Çürük Vişne 1) - Emine Tavuz başlıklı kitabımızda Veca (Çürük Vişne - 1) ekitap indir, Veca (Çürük Vişne - 1) ekitap oku ve Veca (Çürük Vişne - 1) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.