Temyiz Edildi "Hukuki Özetler Serisi 3" - Emma Chase - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Temyiz Edildi “Hukuki Özetler Serisi 3” –  Emma Chase

Temyiz Edildi “Hukuki Özetler Serisi 3” – Emma Chase

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Nisan 5th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 214
Yazar: Emma Chase

395 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Temyiz Edildi “Hukuki Özetler Serisi 3”; Washington DC’de bir savunma avukatı olan Stanton Shaw, soğukkanlılığını koruyor, soruları keskin ve argümanları reddedilemez. Ona boşuna Jüri Büyücüsü demiyorlar – güneyli çekiciliği, gülümsemesi ve büyüleyici yeşil gözleriyle, hayır demesi zor bir adam.

 

Stanton planı olan bir adam. Ve bir süre için hayat bu plana göre gidiyordu. Ta ki lise aşkı on yaşındaki kızının annesinin düğününe davet edilene kadar. Bu kesinlikle planın bir parçası değil.

 

Sofia Santos, ülkedeki en saygın ceza savunma avukatı olmayı planlayan, şehirde yetişmiş, saçma sapan bir dava adamıdır. İlişkilere ya da dikkat dağıtıcı şeylere ayıracak zamanı yok.

 

Ancak “akıllara durgunluk veren faydaları olan arkadaşı” Stanton ondan yardım istediğinde, kendisini kendi unsurundan, derinliğinden ve açıkçası aklının dışında bulur. Çünkü Stanton’ın sevdiği kadını geri kazanmasına yardım etmek için onunla birlikte Mississippi’deki Hiçbir Yerin Ortası’na gitmeyi kabul eder. Kafası ona deli olduğunu söylüyor… ve kalbi tamamen başka bir şey söylüyor.

 

Tek duraklı bir kasaba, iki profesyonel tartışmacı, bir mezuniyet kraliçesi, dört büyük erkek kardeş, biraz Jimmy Dean sosisi ve silahlı bir Nana’yı karıştırırsanız ne olur?

Bir önceki yazımız olan Yeni Yaban (Yeni Vahşi Doğa) - Diane Cook başlıklı kitabımızda Yeni Yaban (Yeni Vahşi Doğa), Yeni Yaban (Yeni Vahşi Doğa) ekitap indir ve Yeni Yaban (Yeni Vahşi Doğa) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.