Ted Gibi Konuş - Carmine Gallo - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ted Gibi Konuş – Carmine Gallo

Ted Gibi Konuş – Carmine Gallo

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Eylül 1st, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 281
Yazar: Carmine Gallo

783 Kişi Tarafından Görüldü

Ted Gibi Konuş, Topluluk önünde bir sunum yapacaksanız öncesinde mutlaka okunması gereken bir kitap. Ayrıca öğretmenseniz derslerinize kolaylıkla uyarlayabileceğiniz etkili sunum yöntemleri içeriyor.

Bunun dışında kitap boyunca derinlemesine anlatılan 9 kuralı günlük yaşamımıza indirgeyip uyarlayarak herhangi bir konuşmada bile etkili bir anlatıma sahip olabilirsiniz.

Teknoloji, Eğlence ve Dizayn sözcüklerinin baş harflerinden adını alan TED konferanslarının gördüğü ilgi bütün dünyada artarak sürüyor.

Peki niçin?

Bu kadar çok insanı bu kadar etkileyen konuşmaların sırrı ne?

Etkili, ikna edici, ilham veren bir sunum yapmak için en çok neye gereksinim duyarız?

Yetenek?

Hayır, bildiğiniz gibi değil. Topluluk önünde konuşmak o kadar da korkutucu değil. Carmine Gallo’nun, Wall Street Journal çoksatar listesine girmiş bu kitabı, 100’den fazla TED konuşmasının çözümlemesi, TED’in en sevilen konuşmacılarıyla söyleşiler, psikoloji, nöro bilim ve iletişim uzmanlarının görüşlerini bir araya getiriyor.

Kitap son derece açık, anlaşılır ve eğlenceli bir üslupla ilerliyor, Fikirlerinizi nasıl daha iyi, daha eğlenceli bir şekilde sunabileceğimizi TED konuşmalarıyla anlatan, herkesin okuma listesinde bulunmasını gereken güzel bir kitap.

Bir önceki yazımız olan Günahın Üç Rengi - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Günahın Üç Rengi ekitap indir, Günahın Üç Rengi ekitap oku ve Günahın Üç Rengi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.