Tatyana ve Alexander (Bronz Atlı Serisi 2. Kitap) - Paullina Simons - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tatyana ve Alexander (Bronz Atlı Serisi 2. Kitap) – Paullina Simons

Tatyana ve Alexander (Bronz Atlı Serisi 2. Kitap) – Paullina Simons

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2017
Eklenme: Nisan 18th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 1461
Yazar: Paullina Simons

1.304 Kişi Tarafından Görüldü

Tatyana, Amerika’da yeni bir hayat kurmak için savaşın yerle bir ettiği Leningrad’dan kaçtığında on sekiz yaşında, hamile ve duldur.

Ancak geçmişin hayaletleri ve acı hatıralar peşini bırakmamıştır. Kızıl Ordu subayı Alexander Belov’un hâlâ hayatta olduğu ve ona ihtiyaç duyduğu düşüncesi ona işkence etmektedi.

Tatyana gün boyunca aralıksız çalışıyor akşamları da neredeyse bir yaşına gelen oğluyla oynuyordu.

Geceleri ise yatağının kenarına oturup bir yandan ciğerlerine açık camdan akdeniz havasını çekiyor, diğer yandan boynunda asılı olan alyansıyla oynuyordu.

Amerika’ya geleli yaklaşık bir sene olmuştu. Yirmi bir yaşına bastığı gün, Ellis’teki odasında Antony’yi doyurduktan sonra Sovyetler Birliği’nden geldiğinden beri ilk defa siyah sırt çantasını eline aldı.

Önce Alman yapımı dolu tabancayı çıkardı ardından Bronz Atlı kitabını, Rusça,İngilizce sözlüğünü, tek fotoğrafını, evlilik fotoğraflarını ve Alexander’ın asker şapkasını teker teker yatağının üzerine koydu.

Tam o sırada çantanın en altında Alexander’a ait olan Sovyetler Birliği Kahramanlık madalyasını buldu.

Düşünmeden edemiyordu, eğer Alexander öldüğünde boynunda bu madalya varsa, şimdi hala boynunda olması gerekmiyor muydu?

Bu destansı aşk ve savaş hikayesinde Tatyana 18 yaşında, hamile ve dul bir kadındır ve savaş yüzünden yerle bir olmuş Leningrad’tan kaçarak kendine Amerika’ da yeni bir hayat kurar. Fakat geçmişi onu rahat bırakmaz. Kocası Binbaşı Alexander Belov’un hala yaşıyor olduğuna ve dahası ona ihtiyacı olduğuna duyduğu inanç Tatyana’da takıntı haline gelmiştir.

Bu sırada Amerika’ dan çok uzak bir kıtada Alexander geçici bir süreliğine idam cezasından kurtulmuş ceza taburundaki diğer askerlerle Avrupa’ya doğru ilerlemektedir.

Her dakikasında ölümle burun buruna geldiği günlerde umutsuzca da olsa tek dileği Tatyana’yı son bir kez görebilmektir…

Ancak Alexander, Stalin’in ölüm makinesinden kaçmak için son bir umutla adamlarını Avrupa’nın kalıntıları arasından geçirmeye ve Tatyana’ya ulaşmaya kararlıdır.

NOT: Pdf formatı büyük puntalarla hazırlandığından kitabımız 656 sayfa olması gerekirken 1461 sayfa olarak yayınlanmıştır. İyi Okumalar.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.