Tatlı Düşman "Veiled Seduction Serisi 1" - Heather Snow - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tatlı Düşman “Veiled Seduction Serisi 1” – Heather Snow

Tatlı Düşman “Veiled Seduction Serisi 1” – Heather Snow

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Nisan 22nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 442
Yazar: Heather Snow

478 Kişi Tarafından Görüldü

 

Tatlı Düşman; Savaş kahramanı ve yıldızı parlamakta olan bir politikacı olan Geoffrey Wentworth, hiçbir zaman kont olmak istemez fakat kardeşi öldüğünde, bunun görevi olduğunu bilincindedir. Bu yüzden aile mülklerinin sorumluluğunu almayı kabul eder.

 

Geoffrey annesi tarafından acilen eve çağrıldığında, kendisini geleceğin Stratford Kontesi olmak için rekabet eden bir ev dolusu genç hanıma ev sahipliği yaparken bulur. Ta ki baştan çıkarıcı bir konuk ve geçmişten bir sır özgürlüğünü ve kalbini tehdit edene kadar.

 

Liliana Claremont, kontes olmak şöyle dursun kimsenin eşi olmak istemeyen yetenekli bir kimyagerdir. O kadar sık, yerinin laboratuar değil de evi olduğunu işitmiştir ki bunu her duyduğunda kenara bir peni atsa çoktan Tower Bridge’i satın almış olacaktır.

 

Her ne kadar romantizm formülünde yer almasa da istediği cevapları elde edebilmesi için en iyi yolun düşmanını yakınında tutmak olduğuna inanmaktadır. Fakat yalnızca bir öpücük kontrol edemeyeceği bir yangını başlatacaktır…

Bir önceki yazımız olan Siyah Kuğu 2 "Ruh Kadehi" - Beyza Aksoy başlıklı kitabımızda Siyah Kuğu 2, Siyah Kuğu 2 ekitap indir ve Siyah Kuğu 2 ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Tatlı Düşman “Veiled Seduction Serisi 1” – Heather Snow” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.