Tanrılar Ve Canavarlar (Yılan Ve Güvercin Serisi 3) - Shelby Mahurin - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tanrılar Ve Canavarlar (Yılan Ve Güvercin Serisi 3) – Shelby Mahurin

Tanrılar Ve Canavarlar (Yılan Ve Güvercin Serisi 3) – Shelby Mahurin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ekim 12th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 624
Yazar: Shelby Mahurin

1.299 Kişi Tarafından Görüldü

Shelby Mahurin’e ait Orjinal ismi “Gods & Monsters Serpent & Dove, 3)  olan ve Türkçe anlamı Tanrılar ve canavarlar (Yılan Ve Güvercin serisi 3) kitap’ının  Türkçe çevirili fantastik roman Türkiye piyasasına henüz girmediğinden; Kitap hakkında bilgi amaçlı olarak geniş özetini okurlara sunuyoruz.

Özet

Yürek parçalayan bir kaybın ardından Lou, Reid, Beau ve Coco her zamankinden daha fazla intikam almaya kararlıdır ve hiçbiri Lou’dan daha fazla değildir.

Ama bu artık bildiklerini sandıkları Lou değil. Artık bir kovalayıcının kalbini fetheden Lou değil. Üzerine bir karanlık çöktü ve bu sefer onu kovmak için aşktan fazlası gerekecek.

Kötülük her zaman bir dayanak arar. Bir tane vermemeliyiz.

New York Times ve IndieBound’un en çok satan üçlemesi Serpent & Dove’un büyüleyici sonu. Fransız cadıları ve yasak aşkı ele alan bu çarpıcı fantezi, Sarah J. Maas hayranları için mükemmel.

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Tanrılar Ve Canavarlar (Yılan Ve Güvercin Serisi 3) – Shelby Mahurin” için 6 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.