Tam Arkanızda (FBI Profiler) - Lisa Gardner - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tam Arkanızda (FBI Profiler) – Lisa Gardner

Tam Arkanızda (FBI Profiler) – Lisa Gardner

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Şubat 26th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 271
Yazar: Lisa Gardner

472 Kişi Tarafından Görüldü

O bir kahraman mı?

 

Sekiz yıl önce, Sharlah May Nash’in ağabeyi, her ikisinin de hayatını kurtarmak için sarhoş babalarını beyzbol sopasıyla dövdü. Şimdi on üç yaşında olan Sharlah sonunda hayatına devam etti. Emekli FBI profil uzmanı Pierce Quincy ve ortağı Rainie Conner tarafından evlat edinilmek üzere olan Sharlah, yeni ailesiyle ilgili en çok bir şeyi seviyor: hepsi canavarlar konusunda uzman.

 

O bir katil mi?

 

Sonra telefon gelir. Yerel bir benzin istasyonunda çifte cinayet, ardından silahlı bir şüphelinin Oregon’un vahşi doğasında ateş açtığına dair raporlar.

 

Kesin olarak bildiği tek şey: o geri döndü.

 

Telly için büyük bir ava çıkmak için saat yavaşlarken, Quincy ve Rainie iki kritik soruyu yanıtlamak zorundadır: Bu genç adam sekiz yıl sonra neden tekrar öldürmeye başladı? Ve bu Sharlah için ne anlama geliyor? Bir zamanlar Sharlah’ın ağabeyi onun hayatını kurtardı. Şimdi iki sorusu var: erkek kardeşi bir kahraman mı yoksa bir katil mi? Ve son, sarsıcı gerçeği öğrenmeleri yeni ailesine ne kadara mal olacak? Çünkü Sharlah’ın çok iyi bildiği gibi, en büyük tehlike tam arkanızda durandır.

Lisa Gardner’ın kaçak New York Times’ın en çok satan kitabı Find Her’den sonraki bir sonraki gerilim filmi , onun çılgınca popüler gerilim markasını yeni zirvelere taşıyor.

Bir önceki yazımız olan Diğer Kızı - Lisa gardner başlıklı kitabımızda Diğer Kızı - Lisa gardner, Diğer Kızı - Lisa gardner ekitap indir ve Diğer Kızı - Lisa gardner ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Tam Arkanızda (FBI Profiler) – Lisa Gardner” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.