Suya Yazılan Hayaller - Lisa Kleypas - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Suya Yazılan Hayaller – Lisa Kleypas

Suya Yazılan Hayaller – Lisa Kleypas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Eylül 28th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 355
Yazar: Lisa Kleypas

1.732 Kişi Tarafından Görüldü

Suya yazılan hayaller romanında Alex Nolan ve Zoe’nin hikayesinde, İki karakterin de geçmişte başarısız bir evlilik deneyimleri olmuş, Alex kendini hayattan soyutlayıp içkiye vururken, Zoe arkadaşı ile birlikte işlettiği pansiyonun mutfağında en başarılı olduğu konuda yani keklerin ve muffinlerin arasında kaybolmayı tercih etmiş, eski kocası kendisini başka bir erkek için terk ettiğinde o ana kadar eşinin eş cinsel olduğunun bile farkında olmayan bir kadın kendisi, bir kedisi ve hasta bir büyük annesi var….

Alex Nolan dışarıdan sert ve yabani görünen biri, içkiyi biraz fazla seven, geçimini marangozluk işleri yaparak sağlıyan ve işinde oldukça da başarılı, Zoe ve büyük annesinin birlikte yaşayacağı evin tadilat işlerini almasıyla aralarında bir yakınlaşma başlıyor….

Friday Limanı’nı evi olarak gören üç Nolan kardeşten biri olan Alex Nolan da diğerleri kadar karamsar ve alaycıdır.

İçki şişesinin yardımıyla içindeki şeytanlarla savaşmakla ve kendi cehenneminde yaşamakla meşguldür. Sonra bir gün karşısına bir hayalet çıkar. Onu sadece Alex görebilmektedir. En sonunda aklını mı kaçırmaya başlamıştır?

Zoë Hoffman doğuştan romantiktir. Yakışıklı Alex Nolan’la tanıştığında, bütün içgüdüleri ona kaçmasını söyler. Alex bile ona kaçmasını söyler. Ama Zoë bir şekilde, geçmişin hayaletlerinin kırık bir ruhta yeniden nefes alabileceğine, dahası aşkın boyutların ve mantığın ötesine ulaşabileceğine Alex’i inandıracaktır…

Düzensiz ve eksik aile ortamında yetişen çocukların ilerde yasayabilecegi sorunları, tekrarları, yoksunlukları veya çocukluğunda yaşadıkları tüm eksikliği ve yaşayamadıkları sevgiyi, aile bütünlüğünü oluşturmak için umutla ve kendini iyi bir amaca hizmet veren birey olarak hayata tutunma çabasını anlatan güzel bir bir kitap.

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ve gerçek aşkın küçük bir umut ışığı olduğu Friday Limanı dünyasına hoş geldiniz…

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Suya Yazılan Hayaller – Lisa Kleypas” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.