Suçlu Zevkler (Anita Blake, Vampire Hunter Serisi 1) - Laurell K. Hamilton - PDF E-Kitap Oku, İndir

istanbul escort bayan

Suçlu Zevkler (Anita Blake, Vampire Hunter Serisi 1) – Laurell K. Hamilton

Suçlu Zevkler (Anita Blake, Vampire Hunter Serisi 1) – Laurell K. Hamilton

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2010
Eklenme: Ekim 16th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 315
Yazar: Laurell K. Hamilton

44 Kişi Tarafından Görüldü

Ruhun karanlık arzularını, Laurell K. Hamilton’dan daha iyi kimse bilemez. New York Times çok satanlar listesinin üst sıralarından inmeyen Hamilton, Suçlu Zevkler’de bizi Anita Blake ile tanıştırıyor.

Anita, esmer, ufak tefek ama çok tehlikeli bir ölü diriltici ve vampir avcısı. Fakat şehrin en güçlü vampiri onun yardımına ihtiyaç duyunca, Anita en büyük korkusuyla yüz yüze geliyor: Karşısında kendi duyduğu açlığı Anita’da da uyandırıp onu baştan çıkartabilecek bir adam var.

Karanlık sokaklarda bir köşeye sinmiş, avlanmayı bekleyen yaratıkların korktukları tek bir kişi var: Anita Blake…

Anita Blake bir ölü diriltici yani zombi yapıyor ölüleri. Bir de vampir avcısı. Vampirler ona Cellat adını vermişler. Aslında cok korkuyor. Korkumun üzerine giderim mantigi var.

Neyse bas vampirleri birileri öldrüyor. Bu kitaptaki görevi bu. Çok güçlü bir vampir bunu istiyor. Basi hem bu vampirle hem de diğer tuhaf yaratıklarla başı belaya giriyor. 

Doğru söylüyordu. Kapıyı kapatıp onu karanlık ve sıcak yolda bıraktım. Ölüleri diriltip yaşayan ölüleri huzura kavuşturuyordum. Yaptığım şey, kimliğim buydu. Eğer motivasyonumu sorgulamaya başlarsam, vampirleri öldürmeyi de bırakırdım.

Bu kadar basitti. Bu gece motivasyonumu sorgulamıyordum, o zaman hala, bana verdikleri ismi taşıyan bir vampir avcısıydım. Ben Celladım.”

Laurell K. Hamilton’un yazdığı gizem, fantezi, büyü, korku ve romantizm temalı iki roman serisi de New York Times Best Seller listesine girdi. Vampir Avcısı Anna Blake’in maceraları dünya çapında iki milyondan fazla basılıp satıldı.

Diğer popüler serisi L.A.’de özel dedektiflik yapan, peri prensesi Merry Gentry’nin maceraları Gölgelerin Öpücüğü ile başladı; Alaca karanlığın Öpücüğü, Ay ışığının Baştan Çıkardığı ile devam ediyor.

Bayan Hamilton, eşi, kızı, iki küçük bulldog ve iki yarı küçük bulldog köpekleri ve sayısı devamlı değişen balıkları ile St.Louis Missouri’de yaşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Senin Gibi Ölü - Peter James başlıklı kitabımızda Senin Gibi Ölü epub indir, Senin Gibi Ölü epub oku ve Senin Gibi Ölü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.